PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Scena po napisach

ocenił(a) film na 10

Czy to oznacza, że Dr. Strange będzie w Thorze: Ragnarok?

ocenił(a) film na 8
Torguan

Najwyraźniej :)

ocenił(a) film na 10
thorin3

Dla mnie świetnie, jestem za :D

ocenił(a) film na 8
Torguan

Ja również! Ależ byłem zaskoczony. Ekipa Thora w "Ragnaroku" będzie potężna ( Thor, Hulk, Strange ) ;)

ocenił(a) film na 10
thorin3

Ano, jakoś thor nigdy do mnie nie przemawiał w solowych filmach, ale z dodaniem takiego powiewu świeżości już jestem na tak.

ocenił(a) film na 8
thorin3

Strange mi bardziej pasuje do Guardiansów

ocenił(a) film na 8
thorin3

Wątpię

ocenił(a) film na 8
Torguan

A drugą scenę widziałeś/aś ?

ocenił(a) film na 10
telcontar_2929

Szczerze nie, bo niestety się spieszyłem tym razem na autobus :v

ocenił(a) film na 8
Torguan

A to szkoda bo dość ciekawa była :)

ocenił(a) film na 8
telcontar_2929

Co tam było?

ocenił(a) film na 10
telcontar_2929

Zobaczę sobie na yt za kilka tyg/miesięcy :P możesz ogólnie powiedzieć tak bardzo ogólnie kto w niej był. :)

ocenił(a) film na 8
Torguan

Baron Mordo i ten gościu co polecił Strange'owi pojechać do Starożytnej.

ocenił(a) film na 10
telcontar_2929

Czyżby nowe zagrożenie? Swoją drogą dla mnie aktor, który grał mordo i drugi grający czarną panterę są bardzo podobni do siebie, miałem wrażenie, że widzę tego samego aktora.

ocenił(a) film na 8
Torguan

Co do nowego zagrożenia to dość prawdopodobnie , ale nie chcę za bardzo spoilerować. Co do Barona Mordo to faktycznie jest podobny do Czarnej Pantery.

ocenił(a) film na 8
telcontar_2929

Oni nie są do siebie podobni, wiem że dla "białych" każdy murzyn wygląda tak samo, ale oni naprawdę nie są do siebie nawet trochę podobni, chyba nawet mają trochę inny odcień skóry :D

ocenił(a) film na 8
telcontar_2929

https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/564x/7e/b3/65/7eb3653b05320103fa82bbb97bb84 09d.jpg

ocenił(a) film na 8
telcontar_2929

Jest o wiele starszy od Tchalli

ocenił(a) film na 9
Torguan

A ja sobie tak patrzyłem na ta scenę z Thorem i słuchałem i jej w ogóle nie kapuję :P Widziałem wszystkie filmy z uniwersum i o ile dobrze pamiętam to Thor myśli że Loki nie żyje a on sam podszywa się pod Odyna, więc jak Thor będzie szukał z Lokim Odyna? Może mi ktoś wytłumaczyć?

ocenił(a) film na 9
dzik1331

To była scena która prawdopodobnie ma miejsce gdzieś już w trakcie wydarzeń 3 części Thora. Tak samo jak dostaliśmy scenę po napisach Ant-Mana z Kapitanem, pokazywała wydarzenia rozgrywające się w przyszłości, nie aktualnie.

ocenił(a) film na 8
miki2323

Ja myślałem, że Loki pracuje dla Thanosa i zbiera Kamienie Nieskońćzonosci

ocenił(a) film na 10
dzik1331

Pożyjemy zobaczymy, byleby Stan Lee dotrwał do końca uniwersum :P

Torguan

O paaaaanie, to jeszcze trochę pożyje :v

ocenił(a) film na 10
juchacz17

No ja myślę!

ocenił(a) film na 8
dzik1331

Ta scena prawdopodobnie znajdzie się w filmie Thor: Ragnarok, bo na zdjęciach z planu było jak Thor trzymał karteczkę z adresem właśnie do Sanctum doktorka i był ubrany tak samo jak w tej scenie. Co do Odyna, to prawdopodobnie został on zesłany na Ziemie gdzie jest bezdomnym szaleńcem, co w sumie również potwierdzają zdjęcia z planu Thora ;)

ocenił(a) film na 7
Torguan

Dla mnie występ Doktora w Thorze podniósłby oczekiwania do monstrualnych rozmiarów.

ocenił(a) film na 8
Torguan

Nie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones