PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Sherlock i Irene

ocenił(a) film na 7

Wiecie co mnie najbardziej w tym filmie bawiło?
Główny, że tak powiem obiekt uczuć, Strange'a była grana przez Rachel McAdams, która grała Irene Adler w filmowej wersji Sherlocka, czyli (no może nie do końca, ale co tam) główny obiekt uczuć Sherlocka (którego tam grał Robert Downey Jr., w tym uniwersum Iron Men więc też ciekawie). No a jak każdy wie Benedict Cumberbatch to Sherlock (w serialu). Więc zabawnie.
A tak poza tym to świetny film, jeśli macie do tego dostęp to idźcie do IMAX'a, tam to wygląda obłędnie. Tak, że jak wyszłam z kina to zorientowałam się, że nie żyje w jakiś innych wymiarach, tylko w naszym, normalnym świecie :)

ocenił(a) film na 8
vairana12

Nie wiem czy dobrze widziałem, ale w scenie w której wyszedł z budynku w Londynie, to przez chwilę pokazali nazwę ulicy i wydaje mi się że to było Baker Street. Ktoś zwrócił na to uwagę?

Kapela86

Ja zwróciłem. Była to jakaś nazwa na literę "B", ale niestety nie było to Baker Street. Szkoda - taki smaczek byłby bezbłędny.

Kapela86

177A Bleecker St :)

ocenił(a) film na 3
vairana12

Kapitalna anegdotka, uwielbiam takie smaczki, fajnie to wyłapałeś. Pozdrawiam cieplutko :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones