PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Teaser Trailer

ocenił(a) film na 8

http://www.youtube.com/watch?v=Lt-U_t2pUHI

ocenił(a) film na 10
thorin3

Podoba mi się!
Szczególne, że w świat Marvela wkraczają zdolności manipulowania rzeczywistością.
Oj będzie się działo jak Strange spotka się za jakiś czas z Mścicielami :)

ocenił(a) film na 6
thorin3

Zerowy hype. Kolejne origin story które wygląda jak połączenie Batman Begins z Incepcją. CGI też średnie.

ocenił(a) film na 10
Fass_

O CGI jestem spokojny, na tym etapie, kiedy wychodzi dopiero Teaser Trailer CGI rzadko kiedy jest dopracowane.

ocenił(a) film na 8
frantic84

Od tego etapu CGI nigdy się nie zmienia ;) patrz Godzilla, BvS itd.

ocenił(a) film na 7
oke

Od tego etapu czyli kilka dni po tym jak skończyli zdjęcia i mają przed sobą pół roku post produkcji? Ok....

ocenił(a) film na 8
matthewrealfan

Ok, zobaczymy w październiku ;)

ocenił(a) film na 8
matthewrealfan

Tu nie chodzi o cały film tylko dokładnie o te sceny pokazane w treaserze. Te 2 minuty materiału są już gotowe i nie zmienią się. Zresztą nie wiem czemu ludzie tak się uczepili tego CGI tutaj, moim zdaniem wygląda ono przystępnie. :)

ocenił(a) film na 7
oke

Wygląda bardzo dobrze, ale jak się nie ma do czego przyczepić to zawsze można spróbować przywalić w CGI nawet jak nie ma się podstaw. Zresztą w tym teaserze są może z dwie sceny CGI, które ewentualnie można poprawić, te z Mikelesnem. Reszta wygląda nienagannie(duch po za ciałem, odwrócenie NY czy obecność Doctora w górach. Nie zrobili jeszcze pojedynków magicznych czy podróży po innych wymiarach bo mają na to czas.

ocenił(a) film na 7
oke

Dokładnie. Troche śmieszą te komentarze że CGI się mocno zmieni jeszcze do premiery. :P Może się zmieni, ale będzie to ledwo zauwazalne ;) Ale nic nie mam w sumie do cgi w tym zwiastunie.

thorin3

dobrze że tytułu nie tłumaczyli na "Doktor Dziwak"

ocenił(a) film na 8
Anakin_Skywalker

"Doktor Dziwago" najlepiej :D

thorin3

Jakbym nie wiedział co to za film, to bym pomyślał że to zapowiedź drugiej części Incepcji. Nawet muzyka niemal identyczna. Do tego zalatuje momentami Batmanem Początek. Zero oryginalności niestety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones