PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 869
ocen
7,3 10 1 198869
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Moje pytanie, tak jak w temacie, odnosi się do wersji 3D filmu. Czy ktoś kto już widział film może powiedzieć, że "to było niesamowite" czy raczej "wystarczy 2D, szkoda kasy". Wiem, że w poprzednich filmach z MCU wersje 3D były tworzone na siłę i nie robiły wrażenia. Natomiast właśnie w tym filmie, wersja 3D mogłaby być naprawdę genialnie zrobiona. Stąd moje pytanie, czy jest tak faktycznie?

ocenił(a) film na 6
aa390004

Nie mam porównania z 2D ale 3D było chyba dobrym wyborem, biorąc pod uwagę ogólnie efekty specjalne w tym filmie - jest po prostu bardzo fajny wizualnie. Myślę, że na ten film warto dołożyć parę złotych do 3D. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
Lumenis

Dzięki za odpowiedź, właśnie domyślałem się że właśnie tutaj efekty 3D powinny pasować jak nigdzie indziej, ze względu na moce głównego bohatera.

aa390004

Nie lubię filmów 3D, bo rzadko kiedy dostrzegam coś efektownego w 3D. Tutaj było inaczej. Od pierwszych minut wbiłam się mocno w fotel, pojawiły się przyjemne zawroty głowy i tak mi do końca zostało. Naprawdę czułam się częścią tego widowiska. Pierwszy raz przyznam, że warto było zapłacić więcej za 3D.

ocenił(a) film na 8
aa390004

Widziałam wersję 3D i jestem zadowolona z tego wyboru. Jest wiele momentów, w których ta wersja dodaje mocy, także polecam wybrać się na 3D.
Najlepszą częścią zawsze są napisy 3D xDDDD.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones