PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Okropny film, jak większość filmów marvela, słabe efekty specjalne, beznadziejna fabuła, drętwa i drewniana gra aktorów. W skrócie typowy marvelowski szajs, taka tam bajeczka z dużą ilością efektów specjalnych, dla nie wymagającego widza. Do odmóżdżenia można obejrzeć, wtedy można dać naciągane 3/10.

trukomholek

Ok, jeśli widziałeś naprawdę, to szanuje twoje zdanie.

ocenił(a) film na 5
BILLYBATSON2004

niestety

BILLYBATSON2004

Przecież, co by Marvel nie zrobił, on i tak będzie na nie, więc czysto obiektywnie, jego zdanie jest chuja wartę.

ocenił(a) film na 5
juchacz17

Nie prawda. Pierwszego iron mana oceniłem na 6, albo 7 nawet. Thora podobnie, bo był momentami całkiem śmiechowy, wszystko popsuło się od pierwszego avengers, takie mam wrażenie. Niestety, po prostu, za dużo tych filmów i formuła się wyczerpała. Nie można w kółko kręcić tego samego filmu z innym bohaterem, albo wszystkimi naraz, w nieskończoność. Scenariusze z klozeta, humor spod deski klozetowej itd. To nie jest tak, że ja mam jakiś osobisty, zacietrzewiony, negatywny stosunek do komiksów i universum marvela. Dla mnie te filmy są po prostu żenująco słabe i głupie. Tak, głupie. Filmy o komiksowych bohaterach można zrobić mądrze, jak np. serie x-men, batmana nolana/burtona, strażników. Nie twierdze, że są to nie wiadomo jak wyszukane intelektualnie historie, ale trzymają pewien poziom i tworzą spójną logiczną całość, gdzie historia nas dokądś prowadzi i o czymś opowiada. Niestety tego w filmach marvela nie ma, bo tu chodzi o testosteron i głupią napierdzielanke, są jak wrestling w kinach, z dużym budżetem i efektami specjalnymi

trukomholek

Przecież o to w tym wszystkim chodzi. To są ekranizacje komiksowe. Skoro ci nie pasuje, to po co to oglądasz?

ocenił(a) film na 5
juchacz17

bo dziewczyna mnie zmusza

ocenił(a) film na 7
trukomholek

Przecież ty nie masz dziewczyny.

ocenił(a) film na 10
trukomholek

mama sie nie liczy

ocenił(a) film na 5
Zzzzzz123

ja nie wiem co ty robisz ze swoją mamą, ale nie oceniaj innych swoją miarą ;)

ocenił(a) film na 8
trukomholek

Gdzie niby widziałeś ten film tak wcześnie?

ocenił(a) film na 8
trukomholek

A, ok, źle spojrzałem na datę. Faktycznie, światowa premiera była przedwczoraj. Co nie zmienia faktu, że jakoś mi się w tę ocenę wierzyć nie chce.

ocenił(a) film na 8
trukomholek

Sorry, ale uważam Twoją wypowiedź za niezbyt udany trolling, gdyż zarówno aktorstwo, jak i efekty specjalne są tutaj zachwalane przez krytyków i pierwszych widzów.

ocenił(a) film na 5
lelen_lis

niestety nie mają racji

ocenił(a) film na 9
trukomholek

Myślałem że to prawdziwa wypowiedź, a potem zobaczyłem że oceniłeś Wiedźmina 3 na 1/10. I czar prysł.

ocenił(a) film na 6
trukomholek

Ok, dziękujemy za twoją opinię. No to wracaj teraz oglądać BvS ale wcześniej załóż to 8 konto aby znowu ocenić Civil War na 1/10 ...

ocenił(a) film na 5
Ageha

co ma do tego BvS? Nigdy nie widziałem tego filmu ;(

ocenił(a) film na 10
trukomholek

Zrób wszystkim przysługę i powieś się cichutko w toalecie :)

ocenił(a) film na 5
Zzzzzz123

mam się powiesić, bo nie lubię bajek marvela? ;(

trukomholek

To metafora matołku :) Przetłumaczę: zawieś profil lub zmień i zapomnij do niego hasło!
Ponieważ: trollowanie może powodować choroby nerwowe, raka pośladów, zaproszenie do sekty i wplątanie w doktrynerską dyskusję.

ocenił(a) film na 5
Koshara

ale mi się tu podoba :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones