PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Ja po prostu zaniemówiłem oglądając to wizualne szaleństwo na ekranie. To było coś niesamowitego. Jeżeli myślicie, że scena z Incepcji z wyginającą się rzeczywistością była dobra to uznacie ten film za arcydzieło (pod tym względem). Naprawdę, każdy szczegół idealnie dopracowany. Nie mogłem się nacieszyć.

Ale tu koniec moich pochwał.

Pan Benedict nie pasował mi tu za bardzo do roli "śmieszka". Mimo, że te teksty były w zasadzie śmieszne to jakoś z jego ust nie wywołały u mnie uśmiechu.
No i niestety fabuła kompletnie do mnie nie trafiła. Gość, który chce wyleczyć sobie ręce idzie do tajemniczej Pani, która postanawia go uczyć magii. Czy to w ogóle ma jakiś sens? Pomijam fakt, że dynamika nabrała takiego tempa, iż mamy wrażenie, że gość po dwóch dniach staje się jednym z najsilniejszych czarodziejów. Nie... moim zdaniem to była straszna klapa.

Film oceniam na 7, chociaż chciałem dać 8 i moim zdaniem nie zasługuje na więcej ale też na pewno nie na mniej. Na pewno nie były to stracone pieniądze :)

ocenił(a) film na 7
mejki

Ach, zapomniałem wspomnieć o najbardziej debilnej scenie, kiedy to podczas walki z jednym z przydupasów zostaje przebity, tworzy portal do szpitala, jego dama go zszywa po czym wraca na pole walki jak nowonarodzony. Śmiałem się dość głośno. Wiem, że tego typu filmy powinny być trochę absurdalne ale bez przesady... właśnie tego typu filmy powinny trzymać poziom absurdów a nie schodzić na poziom niskobudżetowców.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones