PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

Dobra, napiszę to znowu, a wcale mi się to nie podoba! I napiszę to w skrócie, bo to się robi nużące. Nie macie życia?

BILLYBATSON2004

Poziom żenady, jaki niektóre osoby reprezentują jest szokujący :v

juchacz17

Bez wątpienia.

ocenił(a) film na 8
BILLYBATSON2004

wejście smoka Cię wzruszyło ?

stevan555598

Momentami.

użytkownik usunięty
BILLYBATSON2004

poziom tego portalu to jest żenada xd :P

użytkownik usunięty
juchacz17

poziom żenady to reprezentuje cały ten portal... sam fakt że admini nie blokują tych kołków to już jest żenada... nawet nie ma co zgłaszać bo cię i tak oleją. Wielu próbowało skończyło się na nerwach i rezygnacji a wielu normalnych użytkowników usunęło stąd konta... i to nie jest normalne...

Masz rację, niestety. Szkoda, iż nie jestem normalny :-)

użytkownik usunięty
BILLYBATSON2004

czemu? przecież nic nie zrobiłeś... chodziło mi o tych co z reguły dają 1 bo tak i 10 bo tak...

Ogółem Filmweb był dużo lepszy, na początku. Jasne, była masa trolli, ale nie tak dużo jak teraz.

ocenił(a) film na 7
BILLYBATSON2004

Racja, wcześniej trole miały więcej stylu i potrafiły w inteligentny sposób wkurzyć masę osób, w przeciwieństwie do tej dzieciarni teraz (pamięta ktoś Dangerisa?)

SzalonyGoblin

Nie, a kimże był ten dzielny mąż?

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Nie pamiętam ale pamiętam Wiedźmę_na_boska i jej multilotka, funkadelica w sumie sporo tego było. Chociaż najbardziej pamiętam smalczyka to ten co horrory oglądał z włączonym światłem xd

ocenił(a) film na 7

O, kompletnie zapomniałem o smalczyku! :D Toż to legenda Filmwebu i zmora fanów Hitchcocka.

użytkownik usunięty
SzalonyGoblin

Hehe no prawda jest dużą legendą. Jego tytuł jednak odebrał już dawno katedra :D

SzalonyGoblin

Smalczyk? Znam, znam

użytkownik usunięty
BILLYBATSON2004

W sumie tu nie tylko chodzi o trolle... Właściwie to oni po rewolucji tego portalu są nawet najmniejszym problemem... To samo i zresztą z Facebookiem gdyby był portal jakiś porządny ten bym miał już dawno w 4 literkach

ocenił(a) film na 5

czyli admini mają blokować wszystkich, którzy oceniają filmy marvela poniżej 6?

użytkownik usunięty
trukomholek

jesteś głupem czy rżniesz głupa? chodzi o blokowanie takich trolli jak ty którzy nie oglądają filmu i wystawiają 1 bez oglądania... w ogóle chyba nigdy nie widziałeś żadnego filmu bo jesteś za biedny więc postanowiłeś hejtować...

ocenił(a) film na 5

Jak admini mają zweryfikować, czy oglądał ktoś filmy, czy nie? A tak serio możesz mi powiedzieć ile masz lat?

ocenił(a) film na 8
trukomholek

Premiera jest za kilka dni

ocenił(a) film na 7
centozaur

to czemu jest juz odblokowana opcja oceniania?

Ramzes1988

Jest to celowy zabieg Filmwebu. Opcja oceniania przed premierą jest uruchamiana w celu wyłapania nieświadomych idiotów i wystawienie ich na pośmiewisko użytkownikom forum. Działa tylko dla wybranych filmów, dzięki czemu prawdopodobieństwo że głupota połknie haczyk jest znacznie większe. W skrajnych przypadkach ofiara miota się i próbuje nieudolnie bronić swoich racji, pogrążając się przy tym całkowicie.

Ramzes1988

Premiera w usa była 20, chyba.

ocenił(a) film na 7
kiogu1

Premiera w USa jest nietypowo jak na Amerykański film później od Polskiej a dokładniej 4 listopada.

ocenił(a) film na 8
BILLYBATSON2004

Wiem, że komuś może się gra aktorska podobać, mniej lub bardziej, ale czemu do cholery Tida ma 5,5? Śmiech na sali w przenośni i dosłownie

Anna_95

5,5 to byłaby dobra ocena za rolę w której nic nie pokazała.

a McAdams średnia 8,1 ? Jaja... jedna jedyna scena w której nie grała słodkiej idiotki i proszę. Genialna aktorka. Słodka buźka i nic więcej

ocenił(a) film na 8
Anna_95

mogę powiedzieć za siebie- bo oceniam rolę, a nie aktorów jako takich i oceniłam Tildę na 7 a Adams na 9. Według mnie , a kazda ocena jest subiektywna - z roli można było "wycisnać" znacznie więcej, dać jej sznyt i charakter, a nie udało się. Gra byla schematyczna, poprawna .... a Adams wyciągnęła z tej roli co mogła - nie nie byla znakomita, ale b.dobra w roli nieco glupiutkiej lekarki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones