PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 799
ocen
7,3 10 1 198799
6,7 34
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange

zastanawiałem się kiedy się wezmą za tą pozycję, a tu się okazuje że specjalista od magii i dziwactw reżyserem:)
bardzo dobry wybór, DelToro jest idealny do tej produkcji

do tego scenariusz autorswta samego Neila Gaimana :D szykuje się smakowity kąsek ;p

Heartbreak_01

ale nawet z tak dobrym scenarzystą(i do tego świetnym pisarzem) jak Gaiman mogą spie***yć ten film (jak ghost ridera)

sporo czasu jeszcze ale z checia poczekam, moze byc ciekawie

Hefron

doctor strange łał, czekam z niecierpliwością mam nadzieję, że wszytstko będą robić pomału i z rozsądnym myślenie aby nic nie popieprzyć!

Oby im to wyszło dobrze, bo również czekam z nie cierpliwością.

ocenił(a) film na 6
euforia_pl

http://splashpage.mtv.com/2010/06/22/conan-screenwriters-hired-for-doctor-strang e-movie/

Zupełnie inny team jest.

ocenił(a) film na 8

It łil bi ołsom

Postać Doctora Strange'a znam tylko z jednego odcinka Spider-Mana (tego z 1994 roku), ale i tak wystarczy mi to, żeby czekać z niecierpliwością na ten film. Nie jestem zbytnim fanem komiksów, ale może coś ze Strangem w końcu przeczytam.

ocenił(a) film na 1

Kurcze nawet nie wiedziałem że się zabierają do Strange'a :) Ciekaw jestem co im z tego wyjdzie. Pamiętam że parę lat wstecz wypuścili jakiegoś TAF-a i nawet dosyć ciekawie się prezentował :) Jeżeli pójdą w tym kierunku i zlikwidują ew. niedociągnięcia może być całkiem ciekawy film. Zastanawiające że się teraz za niego zabierają. Czyżby też jakieś wspólne plany odnośnie kolejnych Avengers?

użytkownik usunięty
mprzywoski1983

Ponoć Strange ma się pojawić w Thorze 2. Jeśli oczywiście wierzyć plotkom w sieci. Dla mnie byłoby to ciut karkołomne wyjście, Strange zasługuję na własny film. A Del Torro byłby idealnym reżyserem do takiego filmu.

ocenił(a) film na 1

Biorąc pod uwagę to, że indywidualna ekranizacja nie jest jeszcze potwierdzona cieszę się że Steven pojawi się gdziekolwiek :) Tak jak mówisz - jeżeli wierzyć plotkom będzie miał dosyć ważną rolę w Thor 2 a nie tylko "cameo". Myślę że to nie są tylko plotki jeżeli takie info potwierdza też m. in. "CBM".

Martwi mnie tylko jedno zdanie - "He would play a scientist (he’s a genius neurosurgeon in the comics) and someone who’s deeply interested in Foster’s stories and knowledge about Asgard and Thor" - nie chciał bym żeby spłycili jego rolę do postaci jakiegoś szalonego naukowca i obłąkanego czarnego charakteru :(

Ale co tam bądźmy dobrej myśli :) Sam fakt gościnnego występu Strange-a na "podwórku" syna Odyna jest fajny :) chłopaki mają ze sobą trochę wspólnych tematów i myślę że ciekawie mogli by się razem komponować ;)

Pozdrawiam

użytkownik usunięty
mprzywoski1983

Z ostatniej chwili mogę tylko powiedzieć,że Viggo Mortensen nie zagra Dr.Strange'a.Marvel to potwierdził.

ocenił(a) film na 1

Wielkiej straty nie miał :) na moje oko nie specjalnie był podobny ;) chociaż mogę się mylić :D bo moje oczy są po 2 dniowej imprezie :P

użytkownik usunięty
mprzywoski1983

:)Ale do jakiej roli u Marvela by pasował Viggo twoim zdaniem?

ocenił(a) film na 1

Ojej nie proś mnie o to ;( - nie umiem się w to "bawić" :D serio nie śledzę jakoś szczególnie aktorów :P kto jak wygląda itp itd :) znam raczej tylko tych "popularniejszych", starą gwardię itp ;) ew. jakiś swoich "ulubionych"...fakt czasami np wiem o kogo mi chodzi (kojarząc po filmie..) ale absolutnie nie wiem jak się nazywam...

Ew. jak dasz mi parę "typów" to mogę Ci powiedzieć, który wg. mnie by się nadawał ;) jeżeli chcesz to czekam na propozycje :P

Pozdrawiam ;)

użytkownik usunięty
mprzywoski1983

Mam tylko trzech kandydatów do roli Strange:
-Cliff Simon
-Luke Evans
-Andrew Lincoln

ocenił(a) film na 1

Zdecydowanie Cliff Simon :) chociaż tak jakby mu jeszcze czegoś brakowało...hmmm...ale myślę, że najlepszy "typ"

Co do Viggo - jak tak patrzę na niektóre jego zdjęcia np. to --> "http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/0/01/ViggoMortensen08TIFF.j pg/220px-ViggoMortensen08TIFF.jpg" To odrazu kojarzy mi się mr.fantastic. Tyle że nie ten "przesłodzony" mister-ja-nigdy-nie-miałem-w-życiu-problemów...tylko bardziej takie połączenie zniszczonego człowieka w Civil War ew. z jakimś połączeniem z ziemi alternatywnej, albo takiej bardzo "realistycznej" i dorosłej wersji ultimate. To taka pierwsza myśl jaka mi przyszła do głowy.

:)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones