PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=482376}

Doktor Strange

Doctor Strange
7,3 198 706
ocen
7,3 10 1 198706
6,7 33
oceny krytyków
Doktor Strange
powrót do forum filmu Doktor Strange
użytkownik usunięty
Prefect

Kamienie, które się już pojawiły w
uniwersum:
Kamień Przestrzeni: Teseract (Thor,Captain
America: Pierwsze Starcie, Avengers)
Kamień Umysłu: Scepter
(Thor,Avengers,Kapitan Ameryka: Zimowy Żołnierz, Avengers: Czas Ultrona)
Kamień Rzeczywistości: Aether (Thor:
Mroczny Świat)
Kamień Mocy: Orb (Strażnicy Galaktyki)

ocenił(a) film na 8

Podobno pomarańczowy kamień czyli Soul Stone ma Heimdall... WTF

użytkownik usunięty
Prefect

no i Kamień czasu Doktor Strange. Ostatnie dwa pojawią czyli Ego i Duszy pojawią się albo jeszcze w Ragnaroku albo Infinity War

ocenił(a) film na 8

A w czym te kamienie były? Pamiętam, że jeden był w lasce Lokiego, a reszta?

użytkownik usunięty
lelen_lis

kamień mocy w kuli
umysłu jest w Visionie
czasu w Oku Agmota chyba czy jakoś tak

użytkownik usunięty
lelen_lis

w oku Agamotto tak :D

Właśnie jestem po seansie i zastanawiałem się, czy ten zielony kamień był kamieniem czasu. Wcześniej podejrzewałem, że Doctor Strange dostanie kamień duszy, wedle tego co było powiedziane w którymś trailerze, że "Avengers są strażnikami świata fizycznego, a Mistrzowie strzegą świata duchowego" (czy jakoś tak). Sądziłem natomiast, że kamień czasu dostanie Captain Marvel, bo też zostało już zapowiedziane, że będzie ona najpotężniejszą postacią w MCU- nawet potężniejszą niż Strange- w związku z czym kontrola czasu bardzo by do niej pasowała. Ale w filmie jednak za pomocą Oka Agamotto Doctor kontrolował czas, więc raczej TO był kamień czasu, a Captain Marvel jeżeli jakiś dostanie, to będzie to kamień duszy. I muszę jeszcze zauważyć, że kamieni było 6, a z Twoich wyliczeń wynika że 7. Innymi słowy został nam już tylko jeden nie poznany kamień.

użytkownik usunięty
qoobab

nie, kamień czasu jest w Doktorku w oku Agamotto . Kamień duszy albo w Ragnaroku albo dopiero w IW

Co do kamienia czasu, to już sam się domyśliłem, że tak jest, a tylko przed seansem sądziłem inaczej. Co do kamienia duszy to... zwyczajnie nie wiadomo i ja nadal będę stał za tym, że Captain Marvel też dostanie swój kamień

ocenił(a) film na 8
qoobab

Do tej pory Marvel dbał o swoich fanów, więc pewnie jednak będzie to Adam Warlock, zwłaszcza, że poprzednie filmy na to wskazywały.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones