PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 083
oceny
8,0 10 1 45083
8,2 40
ocen krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Pierwsza setka?

ocenił(a) film na 4

Dłużył mi się ten film... Ani on zabawny, ani przejmujący, tytułowa postać doktora
potraktowana w sposób marginalny (a szkoda). Niby coś tam chce ukazać i przekazać, ale
robi to w sposób nieudolny moim zdaniem. Najgorsze, że strasznie nudziłem się podczas
oglądania - żarty niezbyt mnie bawiły, fabuła nie wciągnęła, postacie też niezbyt
intrygujące. Nie jest to katastrofa, raczej klasa średnia. Można raz obejrzeć, ale raczej
nigdy do tego filmu nie wrócę.
Dziwię się, że film jest tak wysoko oceniany. Ja zdecydowanie bardziej wolę FMJ albo
Lśnienie.

ocenił(a) film na 10
bianconeri_90

oj tam! dla mnie film doskonaly! cokolwiek zmienione w tym filmie wyszloby mu na zle - czy bylby kolorowy, czy niemy, czy w 3d, czy z inna muzyka, czy z odnowionym dzwiekiem, czy ch** wiej co jeszcze
rewelacyjny nie tylko peter sellers w roli mandrake'a, prezydenta/ dr strangelove'a, ale takze george c. scott jako gen. turgidson (postac chyba najbardziej komiczna ze wszystkich w filmie) oraz slim pickens jako pilot b52 - ten akcent mnie rozbrajal
a sam film nie dosc ze niezwykle zabawny, smieszny, momentami wrecz rozbrajajacy, to jeszcze tak trafnie obrazuje opinie o tym najwyzszym szczeblu w panstwie.
doskonaly

ocenił(a) film na 9
rafkulak

Gentlemen. You can't fight in here. This is the War Room!

ocenił(a) film na 10
aliensavage

"Gee, I wish we had one of them doomsday machines, Stainsy. "

bianconeri_90


trudno wysiedziec na filmie? PROBLEM Z PROSTATĄ/ZWIERACZEM WYLECZY CI UROLOG/PROKTOLOG.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones