PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5185}

Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the Bomb
8,0 45 060
ocen
8,0 10 1 45060
8,2 40
ocen krytyków
Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę
powrót do forum filmu Doktor Strangelove, lub jak przestałem się martwić i pokochałem bombę

odpaliłem se ten film ostatnio i myślałem, że to dramat jakiś a tu taka zajebista komedia :D nie wiem kto lepszy sellers w 3 rolach czy scot :D film jest taki absurdalny ,że idzie się lać :Dpo wszystkim pojechali po prezydencie , który tylko jest marionetką po ruskach po amerykanach i ich chorych ambicjach, ich obsesji na punkcie komunizmu :D a już najbardziej pojechali po nazistach , których jak wiadomo w czasie zimnej wojny jankesi sprowadzali do siebie :D nie które teksty rozwalają :D to jest chyba jedyny film w czasach zimnej wojny , który tak świetnie , ironicznie pojechał po obu mocarstwach :D świetnie jest tu przedstawiona zimna wojna jako coś bzdurnego na maksa :d

ocenił(a) film na 9
paul_van_dyk_87

Pod wpływem jakiej substancji pisałeś ten komentarz...?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 9
paul_van_dyk_87

Wydałeś mi się zbyt rozentuzjazmowany, dlatego pytałem. Ale już nic.

ocenił(a) film na 10
Flijoye

spoko

ocenił(a) film na 8
paul_van_dyk_87

Świetny humor, postać Strangelova też bezbłedna :D Najlepsze było to jego byłe niemieckie nazwisko, niemieckie aż zanadto, hehe :)

ocenił(a) film na 10
paul_van_dyk_87

Fakt, absurd goni absurd. Sellers i Scott na równie mistrzami

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones