PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5126}
6,4 102
oceny
6,4 10 1 102
Dolina szczęścia
powrót do forum filmu Dolina szczęścia

czy ktoś może wie, jak lub gdzie można ją 'dopaść', bo o ile się orientuję nie została nawet wydana. Jeżeli nie muzykę, to chociaż film. Jeśli ktoś ma nagrany lub wie gdzie można kupić, bardzo proszę o informację!

użytkownik usunięty
Mahosia

Jeżeli Twoje desperackie poszukiwania nie zakończyły się sukcesem, to jestem w posiadaniu tego filmu. Jeśli jesteś jeszcze zainteresowana, to o szczegóły zapraszam na PW.

ocenił(a) film na 8

Hejka! Jestem zainteresowana ale nie mogę wysyłać prywatnych wiadomości na filmwebie. Jakiś pomysł?

użytkownik usunięty
Mahosia

Ok, to w takim razie napisz na maila reakcyjny.knebel@gmail.com

użytkownik usunięty

Bo, jak się okazało, ja też nie mogę.

użytkownik usunięty
Mahosia

Albo jeszcze inaczej: poszukaj po prostu na gryzoniu (wiesz na pewno o co mi chodzi, wprost nie da się napisać, bo cenzurują post z samą tylko nazwą portalu). Sprawdzałem i wiem, że jest.

ocenił(a) film na 8

Ale na gryzoniu podobno najpierw trzeba czymś się podzielić, żeby móc cokolwiek dostać. :/

użytkownik usunięty
Mahosia

Niekoniecznie, akurat wiem, jak się z tym uporać. Ale o tym, z oczywistych względów, wolę nie pisać na forum, chyba mnie rozumiesz... Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej, to napisz na maila, którego podałem powyżej. Albo podaj jakiś kontakt do siebie (mail, gg).

ocenił(a) film na 8

Maila wysłałam Ci 3 dni temu.:/

użytkownik usunięty
Mahosia

Nic mi nie przyszło na pocztę :(

użytkownik usunięty
Mahosia

No trudno, widzę, że muszę sięgnąć po środek ostateczny ;-). Krótko mówiąc - gryzoń: valley1983, pass: royalcanadianmountie. Powinno działać bez problemu, powodzenia :-)

ocenił(a) film na 8

Usunęli Cię tutaj czy sam/sama sobie tak dobrze zrobiłeś/aś?;) Wysłałam jeszcze raz maila, mam nadzieję, że tym razem doleci. Pzdr!
P.S. Też lubię kanadyjskich konnych. :D

użytkownik usunięty
Mahosia

Sam się skasowałem, wkurzyłem się po prostu... No, ale wracam :) Mail dotarł szczęśliwie.
Ad P.S. Fajnie, że ktoś jeszcze łapie aluzje do starych seriali, których nikt poza mną nie rozumie ;)

użytkownik usunięty
Mahosia

Hej! Zajrzyj, proszę, na maila:)

ocenił(a) film na 8

Już lecę! :)

Jeśli nadal posiada Pan ten film, to czy jest szansa, że dodałby go Pan na któryś z popularnych portali You Tube, albo CDA? Bardzo bym chciał ten film obejrzeć, a niestety nigdzie znaleźć go nie sposób. Z góry wielkie dzięki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones