PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=105919}

Dom szaleńców

Madhouse
5,9 7 430
ocen
5,9 10 1 7430
Dom szaleńców
powrót do forum filmu Dom szaleńców

Tragedia!

ocenił(a) film na 2

Kino klasy B, takie filmy to można bylo w latach 80'tych kręcić, aktorstwo na poziomie telenoweli, główny bohater wygląda jak Przybylska w "Złotym środku", zdecydowanie nie polecam.

fundacjaelo

Jezu dokładnie myślałam, że to Przybylska gra tego typa. Ogólnie to miałam takie same odczucia, zdjęcia, sceneria jak z lat 80, aktorstwo jak z Mody na sukces. Ot taki telewizyjny dreszczowiec, który można pościć na Polsacie w piątek po dwudziestej

milenasy

Zgadzam się, to nie było najlepiej zainwestowane 700mb ;) Klasa B piszesz, ale zobaczyłem Lionsgate i już sobie pomyślałem, że to jakaś perła w stylu pierwszej części Piły, za małą kasę ale z pomysłem, a tu owszem - widać małą kasę ale bez pomysłu. Schizę to miał Russel Crowe w Pięknym Umyśle ;)

fundacjaelo

Zgadzam się... niezła ocena filmu mnie zmyliła a zmarnowałam czas. Niedorzeczność niektórych scen była po prostu niesamowita, zero realizmu, zero grozy, zakończenie niby fajne, ale co z tego...

ocenił(a) film na 5
fundacjaelo

ok, ale co masz do lat 80-tych? :D

fundacjaelo

Horrory klasy B z lat 80 biją na głowę współczesne cukierkowe pseudohorrory z Hollywood

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones