PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483446}
6,5 80 818
ocen
6,5 10 1 80818
5,5 6
ocen krytyków
Dorian Gray
powrót do forum filmu Dorian Gray

ja też się boje ze film nie dorówna tak wspaniałej ksiązce. Mam jedynie ogromną nadzieję ze sprosta chociaż w połowie naszym wymaganiom.

Vanth

Na to, że film będzie dorównywał książce nie ma co liczyć, byleby go nie spłycili i oddali choć w połowie to COŚ, nie wiem co to jest ale sprawiło że ta książka jest arcydziełem. Jeżeli reżyser i kompozytor się postarają to...kto wie

ocenił(a) film na 3
Vanth

Mój wrodzony optymizm podpowiada mi, że to będzie katastrofa -.-'

Desmei

Musimy pamiętać tylko, że to adaptacja.
Miejmy nadzieje, że jednak nie będzie az tak źle. Albo ze chociaż sam Firth będzie dobry ;p

użytkownik usunięty
Vanth

odnoszę wrażenie iż powiem: "gdybym nie czytała książki film podobałby mi się bardziej" :) no ale zobaczymy

ale czy coś na temat daty premiery jakiejśkolwiek wiemy ??

I to jest najwiekszy problem filmów kręconych na podstawie ksiązki.

A co do premiery.. nie mam pojęcie właśnie próbuje coś wyszukac.

użytkownik usunięty
Vanth

znalazłam jedynie że premiera jest w GB zapowiadana na jesień, czyli my sobie pewnie do stycznia poczekamy :/

eh. Poczekamy. Tylko zeby bylo warto czekać :P

ocenił(a) film na 8
Vanth

Na film czekam już od dawna... właśnie przeczytałam książkę i jestem zachwycona :D REWELACYJNA!!!!!! Teraz na film czekam jeszcze bardziej :D oby było na co :D

ocenił(a) film na 1
Vanth

nie wierze w kino które powiela inne filmy

ale historia Doriana Gray`a jest na tyle ciekawa
że muszę zobaczyć tę wersję. ;)

użytkownik usunięty
mosqa

nie widziałam żadnego innego filmu na podstawie tej książki, więc ja nie będę mieć porównania czy dałoby się to lepiej przedstawić czy nie :)

ocenił(a) film na 1

ja widziałam dwa filmy , ostatnio kiczowe kino na polsacie ;) straszne.

i wczesniej, film z 70 roku .

http://www.filmweb.pl/f38239/Portret+Doriana+Graya,1970

mosqa

a ja ide w piątek do teatru na "portret.."
zobaczymy, ocenimy. I jak ktoś będzie z Trojmiasta to ewentualnie powiem czy wg mnie warto :d

Vanth

Mnie najbardziej martwi ta dodana postać Emily Wotton, cóki lorda Henry'ego, która... w książce się nie pojawia, a tu mi z niej robią najważniejsza rolę kobiecą. Poczekamy, zobaczymy, ale ostatnio adaptacje książek (bo o ekranizacjach nie ma co mówić, coś takiego w przyrodzie chyba nie występuje) rozczarowują (przynajmniej mnie).

ocenił(a) film na 3
Vanth

Spodziwam się katastroficznej papki... Książe Kaspian Dorianem! Chyba nie będe tego ogladać!

ocenił(a) film na 4
sevasevol

Myślę że dla Bena będzie to prawdziwy sprawdzian aktorski. Ciężko chłopakowi będzie zagrać tak skomplikowaną postać jaką był Dorian Colin w roli Henryka poradzi sobie ale sam nie uratuje tego filmu. Podchodzę do tego filmu sceptycznie jak na razie. Ale zobaczymy jak to wyjdzie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones