PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=483446}
6,5 80 818
ocen
6,5 10 1 80818
5,5 6
ocen krytyków
Dorian Gray
powrót do forum filmu Dorian Gray

musze przyznac, że bardzo mi sie spodobał. Nie czytałam książki (jestem w trakcie zamawiania) zdaje sobie sprawe z tego, ze pewnie film jej nie dorównuje na mnie zrobil jednak bardzo pozytywne wrazenie ( zwłaszcza, że nastawialam sie na badziewie). Muzyka, Colin, Ben (nie, nie jestem fanatyczką jego urody) i drugi Ben sprawili, że czas spędzony na ogladaniu Doriana Graya był czasem niezmarnowanym.

ocenił(a) film na 2

Ten film rozczarowuje, tyle powiem na temat książki. Bardzo dużo pominiętych wątków.

ocenił(a) film na 4
Sadakochan

Film to film - wiadomo, że ma ograniczone możliwości czasowej. Nie zawsze da się wszystkie wątki zawrzeć. Poza tym, ma być przystępny dla przeciętnego widza, więc nie zawsze producenci chcą wszystkie wątki zawierać. Ja z całych sił zawsze staram się nie porównywać filmu i książki. Rzadko w końcu zdarza się, by film był porównywalnie dobry, jak jego drukowany pierwowzór (o ile książka jest w ogóle dobra, ale to już jednostkowa ocena). Film filmem, książka książką i tak ten film (jak i inne) oceniam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones