PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555349}

Dorwać gringo

Get the Gringo
6,8 45 642
oceny
6,8 10 1 45642
6,4 8
ocen krytyków
Dorwać gringo
powrót do forum filmu Dorwać gringo

Film ,,Dorwać gringo''jest doskonałym przykładem na to ,jak ludzie niesłusznie oceniają film. Czytałem dużo negatywnych recenzji o tym filmie i kompletnie się z nimi nie zgadzam. Film jest bardzo dobry. Mimo całej postaci jaką jest prywatnie Mel Gibson,nie należy zapominać jak dobrym jest aktorem. Kolejna udana rola. Fajna postać ,,Dzieciaka'' wprowadza dużo humoru i dlatego film oceniam na 8/10. Więcej takich filmów;) Polecam

ocenił(a) film na 9
frugosz

Zgadza się, film b.dobry . A ja już dawno nie przywiązuje uwagi do negatywnych opinii, bo gdybym się kierował tutejszymi opiniami to bym nie obejrzał 80% filmów, Tu sami wielcy znawcy i krytycy ...

xxxpila

Święte słowa:D

ocenił(a) film na 8
frugosz

Ja też się z Wami zgadzam. Czytanie komentarzy już dawno mija się z celem, bo ludzie nie oceniają obiektywnie i zazwyczaj szukają dziury w całym :-)

ocenił(a) film na 8
frugosz

Dolaczam sie do powyzszych. Aktorzy nie sa naszymi kolegami, mamy ich oceniac za to jak graja a nie jacy sa prywatnie. A Mel dalej wymiata

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones