PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555349}

Dorwać gringo

Get the Gringo
6,8 45 642
oceny
6,8 10 1 45642
6,4 8
ocen krytyków
Dorwać gringo
powrót do forum filmu Dorwać gringo

Chyba

ocenił(a) film na 4

najsłabszy film z Gibsonem, jaki widziałem, nie pamiętam słabszego. Szkoda czasu na to płytkie i niedorobione kino... tfu.... jakie kino.... tego kinem nazwać nie można, to zwykły tani gniot, podparty znanym nazwiskiem, które ma przyciągać do kin.

ocenił(a) film na 4
tentego

Zgadza się. Kupa brudu i bezmyślnej przemocy bez żadnego głębszego sensu. No i to zakończenie. Pozabijał wszystkich i przytulił kobietę. Rzygać się chce.

tentego

Kicha straszna !Jak ten film się ma do np."Zabójczej broni" ?Nijak !

ocenił(a) film na 8
tentego

@wno prawda jest 8/10 -__-

ocenił(a) film na 8
tentego

Jeśli ktoś nastawiał się na kryminał (jak w opisie filmu) to mógł się nieźle zdziwić. Według mnie film jest dobry, zabawny, a wręcz groteskowy.
Ukazanie meksykańskiego więzienia jako małego miasteczka - ktoś pomyśli kpina i będzie miał racje, niemniej sceny są tak skonstruowane by były zabawne - i są!
Dodatkowo sceny z dzieciakiem powtarzającym kwestie "Dasz fajkę?", dla mnie bomba.
Oceniam na słabe 8 i wcale nie żałuje, że go obejrzałem.

ocenił(a) film na 4
Y0RGI

Dobra to jest choćby Naga Broń, na tle której ten film to jakieś popłuczyny. Ja się na nim nie zaśmiałem ani razu, fabuła płytka, kiczowata i przewidywalna. Są pojedyncze przebłyski, ale to za mało.

ocenił(a) film na 9
tentego

chyba Zabójcza broń.... Naga broń to parodie z Leslie Nielsenem

ocenił(a) film na 4
Kokainowy_Joe

No oczywiście, że Zabójcza Broń, pomerdało mi się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones