PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=555349}

Dorwać gringo

Get the Gringo
6,8 45 642
oceny
6,8 10 1 45642
6,4 8
ocen krytyków
Dorwać gringo
powrót do forum filmu Dorwać gringo

Film rewelacja

ocenił(a) film na 10

przede wszystkim świetna rola dzieciaka (Kevin Hernandez) grał na prawdę prawdziwie i
realnie aż byłam pod wrażeniem i to nie Mel Gibson był dla mnie głównym bohaterem tylko
on i jeśli dobrze poprowadzi swoją karierą czeka go świetlana przyszłość .Polecam 10/10

użytkownik usunięty
scream_1035

i ty to wiesz ze go czeka po tym ze zobaczylas go w jednym filmie. tez uwazam ze gral dobrze ale bez przesady. pisze sie "naprawde"

ocenił(a) film na 10

już wcześniej oglądałam filmy z nim ale dopiero w tym zobaczyłam jego potencjał na świetnego aktora a po za tym moich odczuć nie zmienisz więc nie pisz mi bez przesady bo to nic nie zmieni .

użytkownik usunięty
scream_1035

taa bo oczywiscie jest full znanych filmow w ktorych zagral ;))

ocenił(a) film na 10

nie ważna ilość ważna jakość

ocenił(a) film na 5
scream_1035

Rewelacyjny to może byc film "skazani na shawshank" albo "Zielona mila" a nie to .Oczywiście nie mam nic do filmu ale rewelacją bym tego na pewno nie nazwał

ocenił(a) film na 10
maciekb80

to tylko twoje zdanie więc nie krytykuj innych

ocenił(a) film na 5
scream_1035

od razu powiedz że to arcydzieło co sie będziesz krępować.Dawaj upust.

ocenił(a) film na 10
maciekb80

człowieku czego się sapiesz to już film nie może mi się bardzo podobać czy o co Ci chodzi ? daj spokój

ocenił(a) film na 5
scream_1035

lubie jak za oceną idą argumenty

ocenił(a) film na 10
maciekb80

czyli wychodzi na to że nie czytałeś postu ?

ocenił(a) film na 5
scream_1035

Czytałem moja droga.W poście oceniałaś jedynie postacie w nim grające nie skupiając sie na ocenie filmu jako całości.To tak jaby Meryl Streep zagrała w "strasznym filmie" .Oczywiście mozna by ja wtedy chwalic za talent ale czy dzięki temu film wzbogaciłby sie wartościa dodaną?

ocenił(a) film na 10
maciekb80

no właśnie myślę że tak bo gra aktorska jak pewnie wiesz to 50%całości to już pół sukcesu filmu , bo co gdyby wszystko inne było by świetne a gra aktorska do dupy ? no nic by nie było. Moim głównym argumentem za jest właśnie rewelacyjna gra aktorska bo jeżeli takowa przyciąga realnością i wręcz prawdziwie oślepia to przy całej reszcie (wcale nie najgorszej bo wszystko było w mniejszym czy większym standardzie) wyszło super.

ocenił(a) film na 8
scream_1035

ekstra film

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones