PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=619729}
7,6 19 927
ocen
7,6 10 1 19927
7,1 10
ocen krytyków
Drżące trąby
powrót do forum filmu Drżące trąby

we współczesnym świecie. Na początku myślałem, że będzie to przeintelektualizowana pseudo artystyczna animacja, ale się pomyliłem. Poważnie mówiąc, to jest po prostu mądry film. Na początku patrzymy na tego Pafnucka widząc w nim szkaradnego Pafnucka - czyli takiego jakim on sam siebie widzi. Ale z każdą sekundą później..... a z resztą nie będę spoilerował. Polecam film, świetny.

Nie mogę się powstrzymać i muszę zamieścić moje typy ulubionych tekstów ;)
- "ulubiony ręcznik w muchomorki" - jakby te muchomorki miały jakiekolwiek znaczenie :)
- "Kalaś w pozie człowieka sukcesu" - viva, show, gala, ckm i playboy.
- "ze łzami i obłędem w oczach" - (czy tylko ja widzę gniew w jego oczach? :D
- "albo ja albo on, nie ma miejsca dla nas dwóch" - świat jest za mały :)
- "prosiak statysta" - Barciś z Kieślowskiego? ;)
- "poniemiecka kamienica" - no rewelacja!
- "biegnie w stroju zaoferowany"
- "a więc jesteś taki a ja myślałem, że jesteś owaki" - esencja
- "przyjechałeś z siekierą to znaczy, że też nie jestem ci obojętny" - mądre to. I śmieszne jednocześnie, bo sugeruje, jakoby Kalaś miał już wcześniej "wizyty" podobnych Pafnuckowi :) Ewentualnie jakieś nawiązanie do branży "showbiznesu" gdzie każdy każdemu wilkiem ;)

monroepage

Mnie najbardziej urzekło: "Jedzie z siekierą na wrotkach". Od tak, po prostu ;-)

monroepage

Film jest G E N I A L N Y, ma tyle interpretacji. Dialog to mistrzostwo świata, a animacja urzeka .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones