PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=795910}

5,6 10 1 29985
5,0 9
ocen krytyków
Drapacz chmur
Stal, bardzo dużo stali. Szkło, całe mnóstwo szkła. Do tego ogień, wysokość, Dwayne Johnson uczepiony... czytaj więcej

Recenzje Użytkowników

Nakręcić film akcji tak obciążony przesytem tandetnego efekciarstwa i grający kartami tak wyświechtanych rozwiązań, a zarazem tak sprawnie działający, jak ten to jednak spory wyczyn. Nie brakuje tu również naprawdę świetnych scen. więcej
Johnson stara się wyciągnąć z niedopracowanego scenariusza ile się da, ale to niestety za mało. Jego aktorskie wyczyny nie robią na widzu większego wrażenia, a za to ogromnie rozczarowują, jak każdy po kolei kładzie go na łopatki.  więcej
"Drapacz chmur" jest typowym przykładem wakacyjnego kina akcji. Myślę, że głównym powodem, dla którego większość osób wybrała się na ten film jest nazwisko aktora, który wcielił się w główną rolę - weterana i pracownika ochrony Willa Sawyera. Odtwórcą roli został nie kto inny, jak niepokonany Dwayne "The Rock"Johnson, którego gra aktorska, ratuje przewidywalność fabuły. więcej