PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=109518}
6,8 22
oceny
6,8 10 1 22
Droga poświęcenia
powrót do forum filmu Droga poświęcenia

Sławoj Żiżek umieścił go w swoim TOP3 wszechczasów, obok "Iwana Groźnego" i ""Wystarczy być". Może się zgrywał, ale chętnie bym obejrzał to cudo.

Accattone

Słyszałem jego wypowiedź w filmie o nim i tam wskazał jako trzy właśnie Drogę poświęcenia, Iwana oraz Źródło Kinga Vidora, ale Wystarczy być to też jego ulubiony ale w top 10 sight&sound o dziwo się nie znalazł:)

użytkownik usunięty
mariouszek

Tytuły pisze się w cudzysłowie, to są obce przytoczenia w Twoim tekście. King Vidor nie miał źródła, King Vidor nakręcił "Źródło".

ocenił(a) film na 8

Der_letzte_Mann - zrobił się z ciebie fryc z pejczem - żałosny typek jesteś - mnie usunąłeś ze znajomych bo dałem wysoką ocenę filmowi, który ci się nie podoba... :)

tutaj dodatkowo weszło ci za mocno grammar nazi...

kilka filmów obejrzałeś i ci odwaliło :))

użytkownik usunięty
Orinow

Nie zwykłem mieć wśród znajomych ttypków, którzy dają wysokie oceny ekskrementom propagującym przemoc, bandziorów, morderców i to jeszcze oswajając widza z tym wszystkim z pomocą humoru (zresztą na żałośnie niskim poziomie i przeplatanego chamskimi słowami), ciekawe kto tu jest żałosny i komu odwaliło. No chyba że tyle filmów obejrzałeś, a nie potrafisz odczytać z prymitywnego chamskiego szitu bez drugiego dna przesłania (łopatologicznie powtarzanego w każdym następnym ekskremencie ludzkiego śmiecia the billino), może te rzekome umowności ci zaćmiły mózg, a może te kradzieże - plagiaty - zwane hołdami? Z myśleniem masz rzeczywiście kłopot, bo nie chodzi to, czy film mi się podoba, czy nie, ale ponieważ nie mam podwójnej moralności i brutalną przemoc, przesłanie linczu i zemsty potępiam wszędzie (przeciwnie do ciebie). Patrzcie go, przemoc i strzelanie do ludzi jak do kaczek go bawi i ocenia to g..no wysoko, a poprawność mu przeszkadza. Doucz się, zamiast oglądać nienaturalne ilości filmów na podglądzie, to nie boli. Język polski ma swoje zasady, uczą ich w podstawówce. Komu tu mogło odwalić? Porównywać zwrócenie uwagi na błąd do nazistów? No pomysł, to nie boli. Masz w domu lustro? To ci pomoże zrozumieć. Przemoc popierasz, błędy popierasz, szkodników językowych bronisz i wtórny analfabetyzm, pedofilię też popierasz? Nie ma wątpliwości, ze popierasz Putina, to też twórca przemocy, która tak wysoko oceniasz, hehe. Poza tym wszystko OK? Polecam więcej myślenia, mniej przewijania bezkrytycznie filmów na pokaz, to nie wyścig, polecam też książki. PS. byłeś we mnie zakochany, że wybuchasz tu z taką siłą jak zraniony łoś, po tak długim czasie, tak bardzo chowałeś urazę, hehe, i teraz sobie to kompensujesz? Haha, na twoje kompleksy niczego ci nie poradzę. Może wyszalnia?... Hehehehehe.

ocenił(a) film na 8

stwierdzam, że regularnie i nieubłaganie ci się pogarsza - niedługo będziesz wyłącznie osądzał i skazywał... a potem już tylko skazywał... :))

PS
naprawdę, kino zamiast cię rozwijać, jedynie ci zaszkodziło - nie powinieneś był zaczynać tej przygody, to nie dla ciebie :(

użytkownik usunięty
Orinow

Ktoś kogo bawi strzelanie ludziom przez bandytów w głowę jak w Katyniu udowadnia tym samym swą niezdolność do jasnej rzeczowej oceny. Coś tam szwankuje w narządzie służącym domyślenia. Kup swej mamuśce portfel z napisem ,,motherfu**er", wszak wysoko taki szit cenisz, więc zrób jej przyjemność, hehehehe. W każdym razie dzięki za twój komentarz będący jedną wielką wycieczką osobistą, to pokazuje kim jesteś i na co cię stać (zero, zdolne jedynie do obrażania, brak argumentów, hehe, ale jaki może być argument u kogoś jarającego się jak the bill przemocą? Normalni ludzie przemoc potępiają, a nie bawią się nią. A może the billku chciałbyś być spalony miotaczem ognia, hahahahaha?). Żegnam, gdyż z głupcami się nie dyskutuje. Mądrej głowie dość dwie słowie, panie Putin towariszcz, Moje ty ciężko zranione łosie serduszko. Buziaki.

ocenił(a) film na 8

twoje wypowiedzi to wyłącznie agresywny bełkot osoby niezrównoważonej psychicznie, która nie potrafi sobie dać rady z tym co widzi na ekranie, bo nie rozumie rzeczywistości, nie rozumie języka filmowego i cierpi na wciąż pogłębiający się kryzys rozumu... :/

użytkownik usunięty
Orinow

Musisz mieć ogromne kompleksy, skoro kompensujesz je sobie nieudolnymi żałosnymi próbami pomniejszania innych na przedszkolnym poziomie. twój rozum też widać niezbyt, skoro cały czas mnie obrażasz, a płaczesz na agresywne odpowiedzi, hehe. Ale po nie taka typiara jak ty spływa. Lecz się, póki nie jest za późno. Spójrz w lustro, kto tu ma kłopoty z odbiorem rzeczywistości. Już ci się miesza jawa z przewijanymi na podglądzie filmami, z których niewiele rozumiesz. Tak sobie tłumacz przemoc, językiem filmowym. 30 lat wojny w Iraku, 20 w Afganistanie, teraz Ukraina, ale tłumacz sobie przemoc językiem filmowym (kaftanik nie uwiera aby za mocno?). Jedno jest pewne, moje ,,bełkoty" cię celnie trafiają, hahahahahahaha. No, żegnam cię, nie zamierzam przepychać się z głupcem. Ostatni wpis jest gwoli rozjaśnienia twojego zamroczonego umysłu, może jest cień szansy, że jednak coś pojmiesz. Nie zapomnij o portfelu, hehehehehe.

użytkownik usunięty
Orinow

Musisz mieć ogromne kompleksy, skoro kompensujesz je sobie nieudolnymi żałosnymi próbami pomniejszania innych na przedszkolnym poziomie. twój rozum też widać niezbyt, skoro cały czas mnie obrażasz, a płaczesz na agresywne odpowiedzi, hehe. Ale po nie taka typiara jak ty spływa. Lecz się, póki nie jest za późno. Spójrz w lustro, kto tu ma kłopoty z odbiorem rzeczywistości. Już ci się miesza jawa z przewijanymi na podglądzie filmami, z których niewiele rozumiesz. Tak sobie tłumacz przemoc, językiem filmowym. 30 lat wojny w Iraku, 20 w Afganistanie, teraz Ukraina, ale tłumacz sobie przemoc językiem filmowym (kaftanik nie uwiera aby za mocno?). Jedno jest pewne, moje ,,bełkoty" cię celnie trafiają, hahahahahahaha. No, żegnam cię, nie zamierzam przepychać się z głupcem. Ostatni wpis jest gwoli rozjaśnienia twojego zamroczonego umysłu, może jest cień szansy, że jednak coś pojmiesz. PS. nie zapomnij o portfelu, hahahahaha.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones