PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32669}

Droga przez życie

Cirque du Soleil: Journey of Man
6,5 86
ocen
6,5 10 1 86
Droga przez życie
powrót do forum filmu Droga przez życie

Film nie tylko dla fanów.

użytkownik usunięty

Olu jeżeli potrafi cię znużyć widowisko muzyczno-baletowo-cyrkowe
trwające 38 minut w IMAX 3d to może powinnaś oglądać reklamy, one nie nużą! Ja uważam że każdy fan grupy Cirque du Soleil musi to
obejrzeć a każdy zwykły wielbiciel nietypowych przeżyć powinien.
Autorzy filmu osiągneli dokładnie to co zamierzyli: świetne zdięcia, wyraźny efekt IMAX 3D, piękno wyrazu, dynamikę ruchu, chwilę zadumy. Warto obejrzeć w każdym wieku. Pod warunkiem że się nie jest osobnikiem zblazowanym lub klientem dla którego najwyższym pięknem są regularne linie na spodniach!!!

ocenił(a) film na 8

re: film nei tylko
Tak masz racje jestem zblazowanym widziem, ale uważam że to raczej zaleta niż wada. Poszłam na ten film do jakiegośc hiperimaxu, jeszcze większego niż ten w Polsce i chciałam obejrzeć zupełnie inny film. W gazecie po prostu źle podali godzinę. Nie lubię Cirque de solei. DLatego wyszłam znudzona z kina. Szczególnie nudny wydał mi się fragment w którym "błotna" para przedstawai taniec godowy. Gdyby nie to że było ciemno i bałam się zlecieć ze schodów wyszłabym ;). Wolę filmy o kosmosie, głebinach oceanu, a nie jakieś przedstawienia cyrkowe. Z własnej woli na ten film bym nie posżła co chyba widać we moim komentarzu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones