PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190290}

Drużyna A

The A-Team
6,9 96 513
ocen
6,9 10 1 96513
5,6 9
ocen krytyków
Drużyna A
powrót do forum filmu Drużyna A

Obsada bardzo dobra. Do tego Mr. T, który jak się okazało napradę żyje. I Owen Wilson co zapowiada dobry film. Oby film był tak dobry jak serial.

Kung_Fu_Master

Nom miejmy nadzieje :) , a kiedy premiera?

Kung_Fu_Master

mr t niestety nie zagra w tym filmie. proponowali mu jedynie epizod, na co on się rzecz jasna nie zgodził. i bardzo dobrze, bo jak miałby grac to tylko baracusa.

Kung_Fu_Master

Pamiętacie co było, jak po kilkunastu latach od "Policjantów z Miami" powstało kinowe "Miami Vice"? Nie, dziękuję. Film nie będzie tak dobry jak serial, nie ten klimat, nie ci aktorzy, nie te lata.

ocenił(a) film na 7
Keodred

sąd wiadomo jaka bedzie obsada?? owen wilson bedzie gral buzke??

ocenił(a) film na 4
antylopa_89

Ta obsada zmienia się co i raz. Według najnowszych doniesień Buźkę będzie grał Bradley Cooper, a B.A. Baracusa niejaki Common, który ostatnio postanowił zrobić karierę aktorską.

Kung_Fu_Master

Serial był "dobry"? A oceniasz teraz własnym kiczolubnym gustem czy tym wyuczonym, które każe Ci dawać 1 filmom, które lubisz i polecasz, żeby nie było widać, że je lubisz?

ocenił(a) film na 4
hyrkan

Widzę, że dorobiłem się psychofana. Nie pierwszego i nie ostatniego, zapewne. Będziesz tak cały wieczór odkopywał moje archiwalne wypowiedzi? :)

Kung_Fu_Master

Stwierdziłeś, że nie jesteś fanem pewnego rodzaju kina. Sprawdziłem, że oglądasz głównie ten rodzaj, polecasz głównie ten rodzaj. Jesteś fanem. Wyzywanie nie zmieni faktu, że się świadomie i intencjonalnie mijasz z prawdą. :)
Zadałem Ci trochę pytań, ale nie przewidziałem, że będą zbyt trudne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones