PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=190290}

Drużyna A

The A-Team
6,9 96 526
ocen
6,9 10 1 96526
5,7 10
ocen krytyków
Drużyna A
powrót do forum filmu Drużyna A

IRAK! Chyba nie pójdę na ten film. Peppard przewraca się w grobie.

blanacz

A cóż w tym bulwersującego? Fabuła została wzbogacona o aktualną sytuację polityczną. To trochę tak jakbyś się burzył, że poprzedni członkowie Drużyny A byli weteranami z Wietnamu, a nie II Wojny Światowej.

ocenił(a) film na 7
blanacz

Nawet nie zwróciłem uwagi na ten fakt xD Ja też bym wolał, żeby poprzestali na Wietnamie. Jeszcze tylko tego brakuje, żeby tam upchnęli jakąś wielką krytykę polityki Busha to już w ogóle nic z tego filmu nie zostanie xD

ocenił(a) film na 6
Ghost_Dog

ida po prostu z duchem czasu :)

ja tam sie obawiam ze film bedzie niewypalem :(

maslankowsky

Ten film już jest porażką co można bezapelacyjnie stwierdzić po pierwszych fotkach z planu. Prawdziwi fani "Drużyny A" nie powinni nawet na to splunąć. Na pewno nie pójdę do kina na ten kicz.

ocenił(a) film na 5
Axel

a 'Kinowa wersja bijącego rekordy popularności komediowego serialu TV'?
drużyna A była serialem komediowym???? miała śmieszne momenty, no ale bez jaj. pozdrowienia dla fanów serialu :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
blanacz

No właśnie, co w tym bulwersującego? Gdyby mieli być komandosami z Wietnamu, to akcja filmu musiałaby się dziać właśnie w latach 80`, a ja uważam, że to jest świetny pomysł, żeby zrobić akcję w nazych czasach.
Ja to najbardziej zastanawiam się, czy będą trupy w tym filmie, czy jednak nikt nie ucierpi jak w serialu xD
Co do obsady, to po zdjęciu sądzę, że nawet nawet, przypominają nieco serialową Drużynę, tylko że Buźka jakiś taki niepodobny xD

czlowiekfrank

Bradley Cooper to będzie porażka w tej roli...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones