PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794025}

Drzewo krwi

El Árbol de la Sangre
6,5 1 536
ocen
6,5 10 1 1536

Drzewo krwi
powrót do forum filmu Drzewo krwi

Kilka pytań.

ocenił(a) film na 8

Jak krowa znalazła się na drzewie?
Dlaczego ruska mafia postanowiła uratować życie głównej bohaterki dostarczając organ na przeszczep? Co przeoczyłem?

Ogólnie bardzo ładnie. Lubię ten klimat.

ocenił(a) film na 8
frantz_curva

Nie wiem czy ruska mafia postanowiła uratować życie głównej bohaterki czy po prostu dostała takie zlecenie od ojca Macareny albo od Niej samej. Stawiam ze tak właśnie było: ktoś rosyjskiej mafii zapłacił za dziecko na organy i tyle. Zbiegiem okoliczności, w tym samym czasie, obaj bracia, po wszystkich przejściach zmienili swoje życie: Olmo z wyboru a Wiktor być może z przypadku kiedy to chcąc sprawdzić jak się miewa dziewczynka dla której zrobił to co zrobił (spojler) pokochał tak dziecko jak i matkę.
Co do krowy na drzewie to skłaniam się raczej do teorii ze był to wymysł spanikowanego zazdrością Olmo który pod pretekstem "od czapy" wygonił parę spod drzewa... On już wtedy kochał Rebece, coś przeczuwał może itd.. Martwa krowa, martwy byk... niesamowity podtekst seksualny/witalny w tym filmie.. Co myślisz?

ocenił(a) film na 6
alja9

Ojciec Macareny (czyli dziadek Rebeki) zlecił ojcu Victora i Olmo uratowanie wnuczki i zapłacił za to, żeby nie poznać szczegółów (sama Macarena musiała coś wiedzieć lub podejrzewać, gdyż to pewnie wyrzuty sumienia doprowadziły ją do choroby, natomiast szczegółów dowiedziała się od teściowej wiele lat później). Co do krowy, to też myślę, że była wytworem wyobraźni, nie widzę logicznego wytłumaczenia, jakim cudem by mogła się znaleźć na drzewie, chyba by trzeba było dźwigu, żeby ją tam umieścić. Generalnie treść filmu mnie urzekła, a punkty odjęłam za samą realizację, gdyż nie czułam emocji, które powinny mi towarzyszyć przy tego typu filmie, osobiście lubię widzieć uczucia bohaterów, a nie zostać o nich poinformowana. Co do witalności, to zgadzam się, coś w tym jest.

ocenił(a) film na 8
Chile

ojej, trzeba było roku, żebym przeczytała Twoją odpowiedź. Dziękuję. Właśnie wróciłam do tego filmu i pewnie znowu wrócę. Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones