PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=877071}

Duch śniegów

La panthère des neiges
8,0 6 174
oceny
8,0 10 1 6174
7,5 15
ocen krytyków
Duch śniegów
powrót do forum filmu Duch śniegów

Zdjęcia przepiękne. Muzyka dobra, pasuje, ale wolę Nicka Cave'a w innych projektach. Za to narrator męczący, banalny, nie da się go słuchać. Taki Paulo Coelho. Do tego za dużo czasu ekranowego poświęcono ludziom, gdyż to zdjęcia przyrody tworzą ten film.

Dlatego, mimo, że sam film oceniam na 7/10, to zamiast niego polecam po prostu obejrzeć zdjęcia Vincenta Muniera.

ocenił(a) film na 10
sasquach

Pomimo tegoż narratora dałam jednak 10 za całość. Przekaz+wybitna fotografia+ filozofia+nick cave. Jeśli ktoś kiedyś nakręcił coś podobnego ....

sasquach

Ka76- gdzie Ty widziałeś Film? W japonii, że narrator nie leży? Masakra

ocenił(a) film na 7
Artur_Brzuzy

Co ma piernik do wiatraka? Banały są banałami, niezależnie od języka w jakim są wypowiadane.

sasquach

Sorry, miało być sasguach

sasquach

zgadzam się trochę z twierdzeniem o narratorze, bo często tylko męczył bułę pseudopoetyckimi pierdołami. niektóre refleksje o naturze i przyrodzie już nie były tak złe, bo przynajmniej skłaniały żeby widz sam zajrzał wewnątrz siebie albo zaplanował wypad w Bieszczady jak zrobiłem to ja :D

ocenił(a) film na 9
Onvog

dokladnie

ocenił(a) film na 9
sasquach

Narrator jest potrzebny, bo ludzie sa oderwani od przyrody i tępi, do refleksji samodzielnej niezdolni, czego wynikiem niszczenie dzikosci

Magdalena_Barczyk_fw

Pełna zgoda. Refleksje narratora być może są banalne, ale dzisiaj dla niejednego mogą być odkryciem. To o czym mówią, czyli kompletne oderwanie człowieka od natury to rzeczywistość zachodniego świata. Więc proszę o takie banały będące tłem do TAKIEGO obrazu, do znudzenia :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones