PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015281}

Dwa życia

Look Both Ways
6,2 9 241
ocen
6,2 10 1 9241
Dwa życia
powrót do forum filmu Dwa życia

Główna bohaterka zrobiła dobrą robotę, bardzo podobała mi się gra aktorska, to że film nie skupiał się tylko i wyłącznie na decyzji ciąży i wychowaniu dziecka ale pokazał co by było gdyby. W każdej ze stron życie byłoby dobre na swój sposób. Nie wiem ale zaciekawił mnie motyw przyjaciółki blondyny której życie, orientacja i to co czym się zajmowała przypominało mi Kat z serialu 'Dziewczyny nad wyraz' (ta sama aktorka, życie w dużym mieście, lesbijka, ta sama branża w pracy), jakby ktoś odłączył ją na chwilę z tego serialu do tego filmu, taka historia poboczna. Może się mylę.
Życiowy, prosty, momentami zabawny i prawdziwy. Netflix pozytywnie mnie zaskoczył, wczułam się, a na ostatniej scenie łezka szczęścia w oku. Takie kino poprawia mi samopoczucie. Historia zahacza podobieństwem do motywu z podziałem życia do Mr. Nobody jednego z moich ulubionych filmów. Wiadomo nie każdemu się spodoba, ale idealny na piątkowy wieczór z piwkiem.

Olinder19

Dokładnie miałam takie samo przemyślenie co do Kat z serialu 'Dziewczyny nad wyraz'. Już szukałam jakiegoś easter egg's, że połączyli uniwersum :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones