PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10015281}

Dwa życia

Look Both Ways
6,2 9 242
oceny
6,2 10 1 9242
Dwa życia
powrót do forum filmu Dwa życia

Też myślałam, że to netflixowy słodki romansik, ale pozytywnie się zaskoczyłam. Przypomina mi to film Mr Nobady, gdzie nie ma poprawnej definicji decyzyjności. Ja jestem zdania, że wieloświaty istnieją (polecam książki Micho Kaku, który rozszerza definicję Einsteina)

ocenił(a) film na 3
necioszek

Mr. Nobody przede wszystkim. Ten film z Mr. Nobody ma tyle wspólnego, co kura z wielbłądem.

ocenił(a) film na 4
necioszek

tu mamy świat netflixa , czyli: 1. obowiązkowo w każdym kadrze czarni,:pielęgniarka,, położna, "guru" animacji, klienci kawiarni itd., 2. obowiązkowy wątek homo /lesbijki/ oraz jointy. O Indianach - rdzennych mieszkańcach Ameryki - konsekwentnie ani słowa, nie przewijają się w tle, w ogóle nie istnieją /klasyka dwójmyślenia - walczymy z dyskryminacją i dyskryminujemy Indian/. Trzeba brać film z "dobrodziejstwem inwentarza" albo go sobie darować. Dobrnąłem do końca. Niepotrzebnie...
"Mr Nobody" i "Dwa życia" są filmami, podobnie jak ferrari i skoda favorit są autami.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones