PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30707}

Działa Navarony

The Guns of Navarone
7,2 38 173
oceny
7,2 10 1 38173
6,4 5
ocen krytyków
Działa Navarony
powrót do forum filmu Działa Navarony

znakomite trio aktorskie, które czyni film realistycznym mimo wielu naciąganych szczegółów, efekty specjalne mimo że sprzed ponad 45 lat [!] nadal robią wielkie wrażenie, ogólnie świetny rozmach opowieści, dla fanów gatunku oraz świetnego Gregory Pecka pozycja obowiązkowa!

użytkownik usunięty
domo18

Film na 8/10, nie porywa. Najlepszym filmem wojennym jest moim zdaniem ostro psychologiczne dzieło Czas Apokalipsy.

ocenił(a) film na 10
domo18

W każdej scenie jarają fajki,albo papierosy,prawdziwe twardziele:)

ocenił(a) film na 9
sj76

Podpisuje się pod każdym słowem 1 odpowiedzi.Daje 9/10.

ocenił(a) film na 9
domo18

Rzeczywiście bardzo dobry obraz. Osobiście nie przepadam za filmami wojennymi, ale ten jest rzeczywiście wybitny.

ocenił(a) film na 8
pacyfista4

Jak dla mnie najlepszy film wojenny z epoki w gwiazdorskiej obsadzie. Myśle że za kolejne 40 i więcej lat ten film będzie najlepszy w swoim rodzaju.

Porcupine_Man

Podobnie jak Benoits daję 9/10............

ocenił(a) film na 8
domo18

Ja daję 8/10, gdyż denerwował mnie widok pomalowanych w niemieckie barwy amerykańskich wozów bojowych. Mogli się trochę wysilić i chociaż jakoś je ucharakteryzować.

domo18

Obejrzałem przed chwilą: Film wywarł na mnie większe wrażenie jak miałem 15 lat. Teraz dostrzegam za dużo rażących błędów np: W pierwszej minucie filmu kiedy samolot się rozbija, drugi wisi nad nim nieruchomo; Pomijam amerykański sprzęt; Niektóre sceny się powtarzają... itp. Zapewne w czasie premiery film ów wgniatał widzów w fotel... teraz to już prehistoria...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones