PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=273971}

Dziedzictwo

Zhaibian
5,1 735
ocen
5,1 10 1 735
Dziedzictwo
powrót do forum filmu Dziedzictwo

Widziałem na festiwalu Ery nowe horyzonty. Dla mnie - fana horroru - po prostu rewelacja. Głównie ze wzgledu na formę i klimat.

ocenił(a) film na 8
frynio

Przed chwilą skończyłem go oglądać. Muszę przyznać, że trochę mnie zawiódł. Nie miał klimatu takiego jakiego się spodziewałem. A spodziewałem się czegoś w stylu Klątwy.
I wogóle film nie był straszny. Raczej smutny. Jak dla mnie 5/10. Można obejżeć, ale nastawić się raczej na dramat.

Mathisek

Do kiosków niedawno trafił ten film i mam pytanie,warto go obejrzeć czy szkoda czasu?

ocenił(a) film na 8
Czarek1984

Jak dla mnie - warto. Ale nie traktować go jak horror. Tylko tak jak napisąłem wyżej - Dramat. To już zależy od upodobań, bo jeśli lubisz azjatyckie kino, ten film Ci się spodoba. A jeśli nie - Powiesz, że nudny i szkoda czasu ;)
PS. Ja właśnie kupiłem w kiosku ten film :) W Środku jest też plakat. Chociaż wątpię czy ktokolwiek chciałby go sobie powiesić ;P

ocenił(a) film na 7
Mathisek

Ja powieszę ;-) film jest dobry, nawet dobry, jak już zostało to ujęte, dla miłośnika horroru azjatyckiego to nie lada gratka. Klimat jest tajemniczy, i wpleciono tutaj dramat. Takie połączenie dało nie do końca to czego chciałem, aczkolwiek było ciekawym przeżyciem. 7/10

Czarek1984

Wg mnie - też warto! świetny kawałek azjatyckiej grozy ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones