PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=544627}
6,5 85 533
oceny
6,5 10 1 85533
3,8 4
oceny krytyków
Dziewczyna w czerwonej pelerynie
powrót do forum filmu Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Nie wiem dlaczego większość osób tak krytykuje ten film. Moim zdaniem jest dopracowany i ma
naprawdę fajny charakter. Jedynie nie do końca podoba mi się koniec, dlatego odjęłam jedną
gwiazdkę. W niektórych momentach nawiązuje do klasycznej wersji czerwonego kapturka w sposób
udany.

MeggRose

Zgadzam sie z Toba - film wysmienity

ocenił(a) film na 7
MeggRose

Zgadzam się, też nie byłam zadowolona z takiego końca.

ocenił(a) film na 2
MeggRose

Może dlatego, że film jest nudny, akcja ciągnie się jak flaki z olejem, scenariusz jest mało ciekawie napisany, wszystko w tym filmie jest do bólu przeciętne i nie potrafi wywołać prawdziwych emocji podczas oglądania. Nie potrafiłem wczuć się w żadną postać. Śmierć pierwszoplanowych bohaterów nie wzbudzała we mnie żadnych emocji. Nie dbałem o to czy główni bohaterowie umrą, po prostu whatever... A jeśli śmierć nie wzbudza w widzu emocji, to coś jest z filmem nie tak.

Więcej emocji wywołał we mnie Sam biegnący za Frodo, by towarzyszyć mu w podróży na początku trylogii Władca Pierścieni.

ocenił(a) film na 8
MeggRose

Daaawno temu oglądałem ten film, ostatnio odświeżyłem i cieszy mnie ta pozytywna opinia, bo widzę, że większości jednak nie przypadł do gustu. Nie wiem co takiego jest w tym filmie, ale dla mnie ma meeega klimat. Za każdym razem chętnie go oglądam i za każdym razem wisi w powietrzu nutka grozy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones