PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=500821}

Dziewczynka

Flickan
7,0 464
oceny
7,0 10 1 464
Dziewczynka
powrót do forum filmu Dziewczynka

Baloniarz

ocenił(a) film na 4

Wszystko ogolnie bardzo fajnie ale...spada z nieba koles. Idzie do obcego domu. Tam samotne dziecko, ktore twierdzi ze rodzice sa w Afryce. Na co koles zaczyna ja czesac i bierze na lot balonem. Obce dziecko. No cos tu nie gra

ocenił(a) film na 10
braknicku87

Zobaczył ją z góry, jest takie ujęcie jak widać, że leży w sadzawce, wygląda jak martwa, wylądował, po prostu żeby sprawdzić co się dzieje. Szybko jednak przekonał się, że dziewczynka żyje, wtedy też odpowiedział jej, że lądował awaryjnie, na ten wniosek naprowadza nas to, że po chwili latał już normalnie z tym balonem. Ogólnie widział, że w domu jest coś ostro nie tak: syf, alkohol, sama bohaterka bardzo brudna. Czesanie jej to taka podpowiedź, że się nią zajął, zwróć uwagę, że nagle mamy cięcie i bach - dom jest czyściutki, na stole leżą wypieki i w ogóle wygląda jak po remoncie, sama dziewczynka jest zadbana i ma warkoczyk - nawiązanie do czesania, czyli podpowiedź dla widza, że to ten koleś z balonu wszystko ogarnął i prawdopodobnie ściągnął siostrę matki, zresztą ledwo co wróciła z wypadu (opalenizna) i jeszcze jej odpowiedź na to: "wiem, jestem głupia".

ocenił(a) film na 6
braknicku87

Dla mnie to metafora - wyobrażenie. Takie przedstawienie jakiegoś znaku z nieba, na który można czekać. I jeśli nie nadejdzie, samemu go stworzyć. Taki impuls do działania - nawet, gdy jest się tylko małą dziewczynką.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones