PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5307}
7,5 17 597
ocen
7,5 10 1 17597
7,0 10
ocen krytyków
Dziewczyny do wzięcia
powrót do forum filmu Dziewczyny do wzięcia

... nie wspominając już o kremie sułtańskim i swietnej kreacji drugoplanowej Buczkowskiego. POLECAM !!!

ocenił(a) film na 9
domel196

W kwestii formalnej, to zaje *** te dzieło.

ocenił(a) film na 8
domel196

Takiego polskiego filmu jeszcze nie widziałem, specyficzny humor, teksty oraz nie zapomniany krem :) Spotykając takie dziewczyny, można zrobić tylko jedno, uciekać.
Jestem Magister, jestem Doktor i ten bród za paznokciami, ja pierdziele.

ocenił(a) film na 7
76rookie

Świetny film...specyficzny, to fakt...chwilami prawie jak paradokument. Dialogi rozbrajające...tym, co szczególnie mi utkwiło w pamięci, jest, poza kremem, "powabny" Mikulski:))

ocenił(a) film na 8
aniatakajedna5

"powabny" dobry tekst :) hehe jest tego sporo "podoba Ci się, podoba mi się, to Ja ci go oddaje. A po co mi on" lub tak na szybko "dobrze mam muchę", a to krawat. Nie no naprawdę takich spotkać ... Śmieszny i zarazem tragiczny film.

ocenił(a) film na 8
76rookie

Ale cudny. No nie jest on cudny? Powiedz! ;-)


ewkahej

- a, a u was są fajne chłopaki
- dużo wyjechało

76rookie

widać, że nie dotarłeś do sedna tego filmu.
Dziewczyny które posługują się wysublimowanym słownictwem jak np. "bynajmniej".
Najlepiej przedstawia ten film środek filmu i wymiana zdań między Pućką a Magistrem.
Jakich wolicie chłopaków z miasta czy ze wsi
Z miasta zawsze są lepsi
Czemu
...
Inżynier - o Englert
Reginka - no właśnie
Inżynier - bardzo fajny chłopak co
Magister - a, a u was są fajne chłopaki
Pućka - dużo wyjechało
Magister - tak ale jacyś zostali nie
Inżydnier - no kilku na pewno musiało zostać skoro krzyż się odwrócił nie

ocenił(a) film na 8
markin

Nie dotarłem powiadasz ? Zapewniam Ciebie, że dotarłem. I daruj sobie ten nauki języka. Napisałem tylko, że to śmieszne teksty. Tyle nauczycielko Polskiego. czego jeszcze mnie nauczysz ??

76rookie

"Spotykając takie dziewczyny, można zrobić tylko jedno, uciekać. " - nie dotarles
:)

ocenił(a) film na 8
markin

Z każdym komentarzem jesteś śmieszniejszy :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 8
markin

Proszę proszę teraz nie rozumiem. I nie wyjeżdżaj mi tu z Żydami !

ocenił(a) film na 8
domel196

Jeśli Ci się podobało, polecam klasyki Milosa Formana: "Miłość blondynki" i "Czarny Piotruś" - równie cudne filmy.

ocenił(a) film na 7
domel196

doskonałe kino tamtych czasów;) polecam... z pewnością nie do zrozumienia dla współczesnej młodzieży:)

ocenił(a) film na 9
indiana13

Oglądałam ten film dzisiaj, jestem współczesną młodzieżą. I jestem nim zachwycona. Nie tylko ja, polonistka puściła nam w klasie i zrobił niemałe wrażenie... Ba, sądzę, że większość z nas właśnie go ZROZUMIAŁA. Pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 7
ArsMagica

Super!!! bardzo mnie to cieszy i fajnie, że dostałam sygnał od fajnej, mądrej młodzieży:)

ocenił(a) film na 9
ocenił(a) film na 8
indiana13

bez przesady. Czasy się zmieniły, technika poszła do przodu, zmodyfikowały się nieco zainteresowania, słownictwo, zwyczaje, ale hasło "z pewnością nie do zrzoumienia dla współczesnej młodzieży" w kontekście tego filmu brzmi tak, jakby dzisiejsza młodzież była totalnie z innej planety i nie posiadała żadnych uczuć. Akurat ta produkcja wydała się być prostą i co więcej ponadczasową, odniosłem wręcz wrażenie, że niejedną scenę w niej obejrzaną widziałem w swoim życiu.

ocenił(a) film na 9
ArsMagica

Pogratulować :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones