PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10016021}

Dzika noc

Violent Night
6,4 10 024
oceny
6,4 10 1 10024
5,9 11
ocen krytyków
Dzika noc
powrót do forum filmu Dzika noc

Skomentuję żeby nie sugerować się komentarzami poniżej. Film jest po prostu głupi. Przygotowałam się na absurdalną rozrywkę ale to co zobaczyłam nią nie było bo głupota paliła oczy. Rzewne sceny z żenującymi cheesy dialogami (polegające na grze słownej z użyciem wytartych świątecznych frazesów) przeplatane słabymi scenami akcji, nie i nie

Niechcemiecnicka

Zgadzam się, bezsensowna rąbanka

ocenił(a) film na 7
Niechcemiecnicka

Ale to... miało być cheesy xDD Taki był zamiar i to bije w każdej minucie filmu xD

Nie wiem jak można powiedzieć że sceny akcji były słabe, to właśnie mocna strona tej produkcji

ocenił(a) film na 3
molszewska1

Ja rozumiem, że slasher rządzi się swoimi prawami, ale tu aż zęby bolą. Bynajmniej ja nie dałam rady

Niechcemiecnicka

Tylko to nie jest slasher, a czarna komedia :)
Jak byś znała inne dzieła tego reżysera, a zwłaszcza ZOMBIE SS 2 to wiedziałabyś czego można spodziewać się po tej produkcji.
I nie napisałabyś o żenujących cheesy dialogach, bo czarna komedia to przede wszystkim groteska oraz ironia słowna i sytuacyjna...

ocenił(a) film na 3
pawelk1504

Napisałabym;)

ocenił(a) film na 3
ocenił(a) film na 9
Niechcemiecnicka

Czyli film jest taki jak ty. I kazdy normalny traktuje go z przymróżeniem oka. Jak ciebie tak sądzę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones