PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31193}

Dzika orchidea

Wild Orchid
5,9 5 742
oceny
5,9 10 1 5742
Dzika orchidea
powrót do forum filmu Dzika orchidea

Parafrazując tytuł znanego filmu - "to nie jest film dla nudnych ludzi". Rzeczywiście można zarzucić temu obrazowi jednoznaczne podporządkowanie treści formie ale za to jakiej formie. Każdy kto gotów jest oddać duszę by choć przez godzinę stać się Jamesem pędzącym na żółtym chopperze drogą na brzegiem oceanu lub Emily, dotykaną dłonią zmysłowego Rourke`a w strugach wody spywających z dziurawego dachu starego hotelu, oceni ten film pozytywnie. Nudziarze, kochający oglądać "m jak miłość" w ciepłym fotelu z wełnianymi skarpetami na nogach piszą że to marne kino. Trzeba mieć dzikość w sercu by docenić ten film.

ocenił(a) film na 8

zdecydowanie sie zgadzam - jednym slowem intrygujacy

Ja także się zgadzam, ten film jest genialny. Oglądam go co jakiś czas i nigdy mi się nie nudzi.

ocenił(a) film na 7

zgadzam się ! mnie ten duszny a jednocześnie zmysłowy klimat tego filmu wciąga bez reszty.. uwielbial go! a muzyka genialan !

ocenił(a) film na 9

Wlasnie TAK! Kazdy film trzeba poczuc, a ten jest wyjatkowy! kazdy moment w tym filmie jest naszpikowany erotyzmem! Ma taka dusze jak zaden inny... Muzyka do tego tylko dopina calosci. ogladam go co jakis czas, i pamietam zachwyt jak zobacyzlam go po raz pierwszy i drugi i trzeci ;-)

ocenił(a) film na 10

Popieram!!! ja zachwycam się tym filmem zawsze!!! Mickey Rourke jest moim nr 1!!!!!!!

ocenił(a) film na 10

Trafniej ująć w słowa nie można było:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones