PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31193}

Dzika orchidea

Wild Orchid
5,9 5 740
ocen
5,9 10 1 5740
Dzika orchidea
powrót do forum filmu Dzika orchidea
ocenił(a) film na 4
pawel_nowakk

Kończy się ... i nie jest za długi ...

pawel_nowakk

Piękna kobieta jest tu niejedna. Zresztą mnóstwo pięknych ludzi po prostu :) Poza tym - NIC - film jest słabiuteńki. Fabuła to pretekst do ekspozycji ciał atrakcyjnych ludzi i taniego erotyzmu. Postaci i relacje miedzy nimi są całkowicie oderwane od rzeczywistości - spójrzmy choć na główną bohaterkę, na jej znajomość z Micke'm, na jej "erotyczne przebudzenie" xD

Poza tym - seksizm lat 80., ciągłe eksponowanie "zajebistości USA" (scena motorowa na szosie)...nudne, niesmaczne i płytkie.

ocenił(a) film na 8
pawel_nowakk

Piękną muzykę doskonale ilustrującą ten film (kiedy trzeba karnawałowa, kiedy trzeba budująca napięcie, egzotyczna),
bardzo staranne dekoracje wnętrz,
kapitalne kostiumy.
Film jest wzorowo zmontowany, poprawnie napisany i opowiedziany.
Zdjęcia aktów seksualnych są zrealizowane ze smakiem Południa.
Od strony technicznej film jest profesjonalny.

ocenił(a) film na 5
AutorAutor

Rourke jako młody bóg, nie jeden facet chciałby tak wyglądać jak on w tym filmie. Poza tym trochę całkiem smacznej soft erotyki i ładnych ujęć. Niestety fabuła to wierutny stek bzdur. PS. Ścieżka dźwiękowa niczego sobie.

ocenił(a) film na 10
pawel_nowakk

Ja wiem, piękny facet, kochałam się w nim 30 lat temu :)

magdalena112122

Chyba jednak lepiej obejrzeć 365 dni.

pawel_nowakk

Plus to czy minus, ale dla mnie jeden z pierwszych noszących znamię estetyki już lat 90.

pawel_nowakk

Żadne ale kucharki lubią to.

pawel_nowakk

co za głupie pytanie

kotbury

co za głupia odpowiedź

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones