PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31817}
7,3 622
oceny
7,3 10 1 622
Dziwne losy Jane Eyre
powrót do forum filmu Dziwne losy Jane Eyre

Bardzo jestem ciekawa tej ekranizacji. Obsada jest dobra, ale jak przystało na hollywoodzki wyciskacz łez, zapewne będzie daleki od czaru książki. Jutro oglądam :-)

szarlotka_

witaj........ może jeszcze kiedyś tu zajrzysz :) nie masz przypadkiem polskich napisów do tego filmu? jeśli masz - odezwij się proszę (krwotoczek_malinkowy@o2.pl). pozdrawiam serdecznie :)

ocenił(a) film na 9
szarlotka_

cymbale spojrz na rok powstania.

Napisow nie ma :) lepiej sie jednak oglada po angielsku z angielskimi napisami, bo nie da sie ich zrozumiec. Ciezko zwlaszcza Wellesa zrozumiec...

Marika_8

"Cymbale"?

Widzę, że koleżanka na bakier z kulturą? Nie ma to jak dobre wychowanie... Pfff...

szarlotka_

czy mogłabyś podać mi stronkę, z której ściągnęłaś film??
Oglądałam tę wersję z 15 lat temu i słabo ją wspominam. Z perspektywy czasu muszę stwierdzić, że nie jest to najlepsza z powstałych ekranizacji. Charaktery Jane i Edwarda są przerysowane: on niczym Sinobrody, zły do szpiku kości, ona zastraszona ofiara...
Pomimo złych wspomnień chętnie obejrzę ten film raz jeszcze.
Jesli jeszcze nie oglądałaś to polecam serial BBC z 2006 r. - 4 odcinki. Możesz je ściągnąć ze strony chomikuj.pl razem z napisami.
pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
schottnyc

Ale to wlasnie czar orsona wellesa... przerysowac wszystkie postacie i oddac as it is. hm.

szarlotka_

Poszukuję tego filmu, jeśli ktoś go ma na wymianę to bardzo proszę o kontakt:

bardotek69(a)o2. pl

Z góry dzięki za odzew!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones