PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=502686}
6,9 10 357
ocen
6,9 10 1 10357
Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł
powrót do forum filmu Dzwoneczek i sekret magicznych skrzydeł

Na rok następny Disney przygotowuje piąty film z serii pod roboczym tytułem "Quest of the queen", premierę przesunięto ze względu na promocję filmu "Planes" tematycznie zbliżoną do "Aut" Pixara.

Jestem ciekawy, czy twórcy kiedykolwiek zamierzają zamknąć serię - bo wiadomo, że zakończy się w momencie konfrontacji z Piotrusiem Panem. Na razie seria zapewnia studiu niezły dochód z ogromnej sprzedaży gadżetów, zaś same filmy sprzedają się dość średnio, ale nie najgorzej.

Pozdrawiam!

akira894

Witaj
Wiesz może dlaczego jeszcze nie ma tego filmu w wypożyczalniach skoro na filmwebie pisze że miał wyjść na płytach 18.01?

ocenił(a) film na 9
fushin

W Empiku już widziałam.

ocenił(a) film na 8
akira894

Widocznie wypożyczalnie śpią. Bo owszem film wyszedł oficjalnie 18 stycznia. Co więcej do internetu wyciekł nawet jakieś dwa tygodnie wcześniej.

ocenił(a) film na 8
akira894

Sprzedają słabo ? Też tak myślę bo dopiero w tym roku zobaczyłem te 4 części z NUDÓW. Nigdy nie lubiłem dzwoneczka a czego? Nigdy nie oglądałem z nim film.
Do momentu.
Teraz jestem zauroczony tym filmem mimo iż mam 20 lat, a mówią, że to film dla dziewczyn. heh
Muzyka jest obłędna tylko szkoda, że wytwórnia nie zauważyła talentu Joel'a McNeely i nie wydali jego soceru tylko płytkę z piosenkami.

ocenił(a) film na 8
MichaaX

Fakt, Joel McNeely nieźle się spisał, jak do tej pory w obiegu jest chyba tylko jego 7-minutowa suita z pierwszej części filmu. Zapada w pamięć. Szkoda.

ocenił(a) film na 8
akira894

http://www.joelmcneely.com/filmography/tinkerbell/ zobacz tuu
nie została wypuszczona na płycie pewnie dlatego ze uwazali ze nikt by nie kupił

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones