PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=623614}
7,2 360
ocen
7,2 10 1 360
Ek Tha Tiger
powrót do forum filmu Ek Tha Tiger

Z wielką przyjemnością oglądałam ten film:) I muszę przyznać, że ciekawszy od wielu "pustych"amerykańskich produkcji! Duuuużo akcji + ciekawie wkręcony wątek miłosny:) Przy czym zaznaczam, że film ten nie jest typowym bollywoodzkim romansem. Dużo w nim bijatyk, strzelania itp., tak jak przystało w dobrym filmie akcji;)
Położyłabym go na półce obok filmu "Latawce" z Hrithik'iem Roshan'em . Oba są warte polecenia. Filmy mają też podobny wątek miłosny, czyli ucieczka zakochanej pary + pościg za nimi:)

użytkownik usunięty
MariSzka79

Podbijam. Świetny film. Kilka razy obejrzałam.
Ten drugi też dobry..

ocenił(a) film na 8
MariSzka79

Gdzie mogłabym go obejrzeć?

ocenił(a) film na 9
proxbiala

Wszystkie filmy tego typu ściągam z chomika, bo tam jest możliwość ściągnięcia z napisami lub czasami jest z lektorem

ocenił(a) film na 6
MariSzka79

Niestety zachęcony słowami z wpisu "Duuuużo akcji ... Dużo w nim bijatyk, strzelania itp., tak jak przystało w dobrym filmie akcji;)" zostałem wprowadzony w błąd. W tym filmie niema ani dużo akcji, ani bijatyk. To jest romans z elementami akcji. Potrafi bywać tak, że przez ponad godzinę w ogóle tej akcji nie uświadczymy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones