PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376957}

Elitarni

Tropa de Elite
7,6 25 568
ocen
7,6 10 1 25568
6,0 5
ocen krytyków
Elitarni
powrót do forum filmu Elitarni

społeczeństwa Rio De Janeiro na tle losów Kapitana Nascimento kapitalnie zagranego
przez Wagnera Moura. Film o elitarnym oddziela policji BOPE, stróżach prawa jedynych w
swoim rodzaju, bo łączących funkcje policjantów, prokuratorów, ławy przysięgłych, sędziów i
katów. Co bardziej uderzające jest to film oparty na faktach. Jak dla mnie jeden z
najlepszych filmów akcji i dramatów policyjnych w historii kina.

Saddam_filmweb

Tak czytam te opinie i zastanawiam się co Wy w tym filmie widzicie? jak dla mnie to film opowiadający o ludziach brutalnych jak najbardziej, skorumpowanej policji( u nas jej brak :) ) i jednostce specjalnej BOPE, która niby to zwalcza - a tak naprawdę to ludzie zachowujący się jak mordercy, sadystyczni, psychole..... Ja w tym filmie nie widzę pozytywnych bohaterów.... wszyscy są podobni. Różni ich tylko po jakiej stronie się opowiadają.

No i film strasznie nudny. Lubię nudne filmy, ale takie które opowiadają jakąś ujmującą historię, prawdę,.... a tu nic takiego nie było. Mało to filmów o jednostkach specjalnych, lepiej nakręconych i ciekawiej zmontowanych.....

ocenił(a) film na 10
transdaw

Testosteron 10/ 10 u Cb hahahaah Sherlock Holmes 4/10 jak nie masz pojęcia o dobrym kinie to się nie wypowiadaj hejterze.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones