PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376957}

Elitarni

Tropa de Elite
7,6 25 568
ocen
7,6 10 1 25568
6,0 5
ocen krytyków
Elitarni
powrót do forum filmu Elitarni

Po 15 minutach stwierdziłem, że dam mu jeszcze 5... niestety nie dał rady

ocenił(a) film na 7
zgredzik125

Po pierwszych Twoich dwóch słowach stwierdziłem że przeczytam jeszcze jedno ale nie dałem rady.

SC10n

Jak sobie nie radzisz z czytaniem to proponuje elementarz lub poczytaj mi mamo. Zamiast stękać na wypowiedzi innych napisz dlaczego podobał Ci się film a nie próbuj na siłę być zabawnym.

ocenił(a) film na 7
zgredzik125

Nie widzę sensu w dyskutowaniu z kimś kto ocenia film nie oglądając go do końca. Mój komentarz był aż nadto wymowny a to że go nie zrozumiałeś to już Twój problem. Nie sil się na odpowiedź, nie mam zamiaru Ci więcej odpisywać.

SC10n

Hmm To co? Dla ostatnich 10 minut filmu powinienem męczyć się przez resztę i jeszcze na koniec dać mu wysoką ocenę bo miał dobrą końcówkę? Piszesz, że nie chcesz dyskutować z kimś kto ocenił źle film, którego nie mógł zmęczyć do końca a mimo wszystko musiałeś sypnąć swoim trolowym postem. A tak poza tym nigdy Ci się nie zdarzyło wyłączyć filmu który Ci się kompletnie nie podobał?

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

Mi się zdarzyło ale go nie oceniałem. Ileż ja się musiałem namęczyć w tych komediach romantycznych by na końcu dać im zasłużoną jedynkę.

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

Po 20 min oceniłeś cały film ? Skoro nie obejrzałeś, to nie oceniaj.

Szczypiorek_MK

Wyżej już napisałem dlaczego uważam, że film który przez niespełna 20% swojego czasu trwania w niczym mnie nie zainteresował (a oglądając go z kolegą tylko patrzyliśmy na siebie kto dłużej wytrzyma) w mojej opinii nie zasługuje na ocenę wyższą niż 1/10 a tym bardziej na poświęcenie mu pozostałych 100 minut :-) Zaznaczam, że ocena wystawiana przez osoby na filmweb jest ich prywatną opinią. A najzabawniejsze jest to, że w tym temacie wypowiadały się już 3 osoby poza mną i żadna nie napisała dlaczego warto jest go zobaczyć w całości pomimo wystawienia wysokich ocen 9/10, 8/10.

zgredzik125

za to film pt. facet pełen uroku zasługiwał na 10/10 -.-'.
Nie chce nic mówić ale nie ma takiego filmu który zasługuje na 1/10...
każdy lubi co innego, jeżeli nie lubisz filmów akcji twoja sprawa.

valentine28

Dokładnie moja sprawa

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

Rozumiem, że nie jest to film w Twoim typie. Nie karzę Ci go lubić. Nalegam jednak, by oceniać film po obejrzeniu całości. Nie obejrzałeś całego-nie oceniaj. Jaką ocenę dostał by film pokroju "Inni" albo "Szósty zmysł", gdyby został oceniany przez ludzi, którzy obejrzeli tylko jego początek i wyłączyli, bo "cośtam" ? Chyba nie o to chodzi na filmwebie. Tak mi się wydaje.

Pozdrawiam :)

Szczypiorek_MK

To widać nasze zdania się różnią. Dla mnie w skali od 1 do 10 jeden to film który nie był w stanie zainteresować mnie zupełnie. A co oceniania filmów na filmweb to pamiętaj, że algorytm obliczający gust działa na podstawie ocen wystawionych przez użytkownika i jeśli następnym razem ostrzeże mnie przed filmem pokroju Elitarnych to z czystym sumieniem daje mu 1. Już wcześniej o tym pisałem ale znowu - tytuł tego tematu to "skąd taka ocena" a nie czy należy obejrzeć film do końca żeby mu wystawić ocenę nawet jeśli będziecie umierać z nudy". Więcej wypowiadać się w temacie nie zamierzam aczkolwiek z chęcią zapoznam się z kolejnymi postami.

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

film zasługuje na uwagę bo jest szczery, mocny, brudny, nie próbuje się wpasować w ramy. to paradokument o elitarnych jednostkach policji. jesli oczekiwałeś "niezniszczalnych" to twój problem
film broni sie sam, pozostawia uczucie którego nie zrozumiesz. nie potrzebuje do tego eksplozji i pościgów samochodowych.
życie pisze najlepsze scenariusze...

painmaker83

Dokładnie jak piszesz.W Brazylii panuje taka sytuacja.Ludzie biedni mieszkają a przestępcy ukrywają się w fawelach.Takie akcje BOPA można było obejrzeć na telewizji regionalnej w paśmie dokumentalnym.
do zgredzik125 -"tytuł tego tematu to "skąd taka ocena"-obejrzyj film do końca to się dowiesz....i poczytaj troszkę o Brazylii.

ocenił(a) film na 8
zgredzik125

Zgredzik, powiedz mi, kogo obchodzi co Ci się podoba, tudzież po ilu minutach defekujesz?

Kocio

Co najwyżej możesz powiedzieć, że twoim zdaniem nikogo to nie obchodzi

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

Kocio nie stwierdził tylko zadał pytanie. nie próbuj wyprzedzać własnych sznurówek bo sie przewrócisz

painmaker83

Dziwne ten pytajnik to mu się niechcący wcisnęło, bo widzisz zwykle kiedy ktoś daje na koniec wypowiedzi "?" to jednak pyta

ocenił(a) film na 9
zgredzik125

czy ty czytasz swoje wypowiedzi? jeśli tak to masz spory problem, jeśli nie to jednak polecam ci zacząć...

ocenił(a) film na 8
painmaker83

Nie karmić trolla!!!
Nie karmić trolla!!!
pozdro

ocenił(a) film na 8
zgredzik125

nie karmcie tego trolla, tylko ćwok może nazywać się zgredzikiem:)

muHozol_28

Powiedział środek na muchy przez "h"

ocenił(a) film na 8
zgredzik125

A ja przebiję 2xh czyli ''haha''

ocenił(a) film na 4
zgredzik125

No w sumie to nie ma się co kłócić ze zgredem bo ma swoje indywidualne gusta i fanaberie (np. "Sahara" "Good Luck Chuck" itd ocenione na 10...) Jest pewien odsetek ludzi jak zgredzik że daje oceny po obejrzeniu traileru filmu i choć by tu jakie argumenty nie przedstawiać to nie ma to znaczenia. Zgred wie swoje i wszystko hehe dobry temat do pośmiania się...

zgredzik125

Niestety, Twoja ocena nie może być wiarygodna. Nieraz miałem ochotę wyłączyć film po kilku minutach oglądania, lecz mimo nudnego początku, całokształt po obejrzeniu zachwycał mnie. Daje 9, było w nim wszystko czego oczekiwałem. Narrator celowo wprowadzał w błąd, przez co film stawał się nieprzewidywalny, ciekawy, inny od produkcji z tzw. "wielkim bum". Jest kilka filmów których nie zdołałem obejrzeć do końca, między innymi "Vicky Cristina Barcelona" Komedie takie nie przypadają mi do gustu, być może nie dorosłem jeszcze do nich, sam nie wiem, lecz nie oceniłem jej, ponieważ nie mam pełnego obrazu filmu. Rzadko kiedy sugeruje się ocenami z "filmweb", ponieważ jak wiadomo, każdy ma inny gust. Jeśli już krytykujemy, pasowało by napisać co nam się nie podobało, lecz tylko na podstawie pełnego obrazu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones