PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=376957}

Elitarni

Tropa de Elite
7,6 25 568
ocen
7,6 10 1 25568
6,0 5
ocen krytyków
Elitarni
powrót do forum filmu Elitarni

zastanawiam się czy obejrzeć ten film warto? oceną na filmwebie się nie sugeruje bo już raz się przejechałem

ocenił(a) film na 10
sorner

Właśnie skończyłem oglądać. Warto. Film świetnie pokazuje cały ten syf.

ocenił(a) film na 10
AethRh

A trochę bardziej opisowo: mamy bardzo dobrze przedstawioną nieskuteczną walkę z gangami w brazylijskich slumsach, ze wskazaniem przyczyn tej nieskuteczności włącznie. Pokazane jest, jak odnoszą się do tego różne grupy społeczne (wychodzi z tego ciekawe "oskarżenie" wymierzone w klasę średnią - jeden z ciekawszych wątków, z kolegami ze studiów jednego z bohaterów). Postacie są świetnie przedstawione, jak ludzie z krwi i kości - nikogo nie da się tak po prostu potępić ani pochwalić. W najgorszym razie zostaje niezła fabuła z wartką akcją, ale akurat z takiego powodu w życiu bym tego filmu nie obejrzał. Zwłaszcza, że tytuł sugeruje typową zabijankę.

ocenił(a) film na 10
AethRh

nie ma co filozofować tylko brać się za oglądanie!!!! poleca Krystyna Czubówna

ocenił(a) film na 4
sorner

Jak tylko raz się przejechałeś, to strasznie mało. Ja się po ocenie/guście przejechałem z 5 razy, ale na 500 filmów które już oglądałem tym się sugerując to chyba dość mało :P.

ocenił(a) film na 9
sorner

warto obejrzeć, film jest ok

ocenił(a) film na 9
sorner

Na tym filmie naprawdę czuć jakbym sam dostawał po ryju :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones