PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730659}

Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald
6,5 111 540
ocen
6,5 10 1 111540
4,4 20
ocen krytyków
Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda
powrót do forum filmu Fantastyczne zwierzęta: Zbrodnie Grindelwalda

Świat HP ma kapitalne zadatki na wiele ciekawych filmow. Po jedynce jednak jestem załamany. Uniwersum HP moga zepusc bardzo. Widze ze planuja az 5 filmow z tej serii. Jprdl. HISTORIA HOGWARTU! Historia 4 najwiekszych czarodziei. To jest temat.

Freddie

Po 1 Nie ma to jak krytykować już film przed obejrzeniem....

Po 2 Co niby zepsuć? Za scenariusz odpowiada sama Rowling i ma prawo robić z tym światem co chce więc nie gadaj takich głupot....

Po 3 Po drugie jest coraz więcej szczegółów że będzie z tego prequel do Pottera... może nawet zobaczymy historię Toma Riddla ....

Po 4 Poczekaj na film a nie hejtuj

Ps. zresztą widać jak bardzo by się reżyserzy, scenarzyści twórcy filmu się starali, tobie i tak się nie spodoba. No bo popatrz jak nawet oceniasz tak rewelacyjny film jak Blade Runner 2049 na 5...

Freddie

Argumenty? Nic nie napiszesz? Liczyłem na choćby uargumentowanie twojej tezy

Yoda_MistrzJedi

jeśli ktoś planuje AZ TYLE filmów to planuje (potwierdzone) wycisnąć z ludzi kasę jak sok z cytryny. taki mój kontekst wypowiedzi. a BR2049? historia płytka oklepana. efekty wizualne dla oka to nie wszystko stąd tylko 5.

Freddie

WoW napisałeś bardzo wyczerpującą wypowiedz...

Freddie

Dobra spróbuje kontrargumentować tę twoją wypowiedz?

Jakie wyciskanie kasy z ludzi? Mamy dostać w tej serii historię Dumbledore'a... tego czego chcieli fani Pottera. Film o młodości Dumbledore'a dodatkowo wszystko ma się dziać w latach 1926-1945 nie muszę mówić z czego ta ostatnia data oznacza...

Jaka płytka historia? Płytki jesteś ty... a gdzie w tym oceniłeś aktorstwo scenografię, muzykę? No właśnie, tak płytko oceniasz filmy że szkoda z tobą czasu na jakąś dyskusje

Yoda_MistrzJedi

aktorstwo scenografia muzyka? to max 6/10 filmu a reszta? i tak oceniam filmy. w czym masz problem?

Freddie

No czyli tak jak myślałem płytko oceniasz filmy, jeśli to zasługuje dla ciebie na 6/10 to nie masz smaku widza, nie umiesz w ogóle wysmakować jakiegoś filmu.

No mam problem bo przez takiego jak ty BR2049 wpływa to na niższą średnią.

Skąd wiesz jak ma seria wyglądać? dałeś szansę choćby serii? Czy nie? To był pierwszy film i nie wiemy czego się spodziewać dalej....

Yoda_MistrzJedi

jeśli seria ma wyglądać tak jak pierwszy film to słabo to widzę. rozumiesz już kontekst?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones