PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=763122}
5,4 1 461
ocen
5,4 10 1 1461
Fear, Inc.
powrót do forum filmu Fear, Inc.

W ostatecznym rozrachunku co prawda nie moze sie rownac z ww. tytulami ale mimo to oglada sie bardzo przyjemnie i kiedy wydaje nam sie ze juz wiemy co i jak (a wydaje nam sie tak od samego poczatku filmu) to rezyser umiejetnie robi zwrot akcji kazac nam na nowo poddac w watpliwosc to co nam sie wydawalo ze jest pewne.

Podsumowujac kolejny po Don't Breathe i Green Room, solidny thriller w tym roku.

7/10

ocenił(a) film na 5
miko1980

Z tych trzech "Fear, Inc." moim zdaniem najsłabszy. Cieszą nawiązania do klasyki horroru, ale to trochę mało na fabułę. Ostatni plot twist niedorzeczny.

ocenił(a) film na 7
Kung_Fu_Master

Zgodze sie odnosnie ostatniego twistu z tymze osobiscie potraktowalem to po prostu jako takie finalne puszczenie oka do widza, takie: "hej to tylko rozrywka, powyglupiajmy sie jeszcze troche" ;)

ocenił(a) film na 6
miko1980

Ja od początku bylem nieco zniesmaczony, czułem, że oglądam kopię The Game z horrorowymi dodatkami i aż do samego konca byłem pewien co się bedzie działo, a zakońćzenie zaskoczyło mnie zupełnie, jednoczesnei będąc najsłabszym i najmniej udanym elementem filmu.

miko1980

,,Podsumowujac kolejny po Don't Breathe i Green Room, solidny thriller w tym roku.''
Łącznie z FEAR IN. się chowają przy THE NEIGHBOR 2016(na filmwebie znajdziesz go pt. THY NEIGHBOR)-dla mnie rewelacyjny thriller...

ocenił(a) film na 7
pawelk1504

lezy na dysku odkad tylko sie ukazal i czeka sobie grzecznie w kolejce :) notabene jest jeszcze drugi swiezy (2016) thriller o podobnym tytule - The Good Neighbor z James'em Caan'em, niestety nie ma go na filmwebie, ale spokojnie mozesz obadac sobie co i jak na imdb, tez czeka w kolejce :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones