PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=106578}
7,3 692
oceny
7,3 10 1 692
Felidae
powrót do forum filmu Felidae

Planuję zrobić tłumaczenie, nie wiem kiedy zrobię. Jest ktoś chętny do obejrzenia?

użytkownik usunięty
Jednorozec_na_haju

Nie wiem czyje tłumaczenie jest na OpenSubtitles, ale polskie napisy są dostępne.

Mi akurat ta strona nie działa, poza tym jeśli umieszczę swoje własne na Yt więcej osób dowie się o tej produkcji, mimo, że mój kanał nie jest jeszcze popularny

ocenił(a) film na 10
Jednorozec_na_haju

Ja na pewno chętnie bym obejrzała

Kasiakatarzyna24

Fajnie, że ktoś jest. W razie czego mogę przesyłać na bieżąco informacje na temat tłumaczeń.

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Witam, piszę w sprawie tłumaczenia do filmu pt. "Felidae".

ocenił(a) film na 8
G3R3MON

Proszę o jak najszybszą odpowiedź. Z góry Dziękuję i serdecznie Ciebie pozdrawiam oraz cieplutko się żegnam.

G3R3MON

Przepraszam za tak późną odpowiedz, ale byłam zajęta. Więc, możesz zadać wszystkie pytania, na które odpowiedź chcesz znać.

ocenił(a) film na 8
Jednorozec_na_haju

Oczywiście najważniejsze pytanie - czyli kiedy film z tłumaczeniem trafi na YouTube?

G3R3MON

Szczerze mówiąc to zależy od ilości zainteresowanych filmem osób. Jest nawet taka możliwość, ze nie pojawi się wcale.

ocenił(a) film na 8
G3R3MON

Jeszcze coś? Ogólnie tłumaczenia dwóch innych wspaniałych filmów (Watership Down i Plague Dogs) są już dostępne na CDA, więc prawdopodobnie umieszczę film i na tej stronie.

Jednorozec_na_haju

Jestem chętny na obejrzenie ...

liderrtss

Jak na razie nie jest zaczete (Jedynie ustawilam napisy w niektórych fragmentach), zależy ile osób się zgłosi.

ocenił(a) film na 7
Jednorozec_na_haju

Byłbym chętny.

kaiser_wilhelm

Cóż, czy masz jakiekolwiek pytania?

ocenił(a) film na 7
Jednorozec_na_haju

A jakież to winienem był mieć?

kaiser_wilhelm

Jakiekolwiek dotyczące dostępności, czy przebiegu. Jednakże jeśli takowe Cię nie trapią - dobrze.

ocenił(a) film na 7
Jednorozec_na_haju

Jeśli o to chodzi, najwygodniej ludziom by było na jakimś cda :)

kaiser_wilhelm

Rozwazam pomiędzy CDA a Yt. Choć lepiej na obu platformach, gdyż ktoś inaczej, nawet ze znakiem wodnym mógłby dopuścić się kopii.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones