PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=264080}
5,3 56 476
ocen
5,3 10 1 56476
3,5 11
ocen krytyków
Francuski numer
powrót do forum filmu Francuski numer

Jak na tle słabych polskich komedi, mogę powiedzieć, że ta jest jak dla mnie nawet śmieszna ;-) Z początku nieco nudna, ale później film się rozkręca. Można było film ten zrobić ze znacznie większym jajem, ale ogólnie jest pozytywnie. Do obejrzenia na raz. Z lekkim wyrostem daję 6/10, ale w pełni zasłużone 5!

ocenił(a) film na 7
KASTCOM

dokładnie kolego ,film niezły pare naprawde dobrych gagów

ocenił(a) film na 7
KASTCOM

Również się mogę dołączyć. Przy komediach jakie obecnie serwuje nam polskie kino, to dawno się tak nie uśmiałem.

KASTCOM

Co prawda oglądałem od przeglądu Merca, ale mało śmieszna ta komedia.

Tylko co tej Magdzie dało naciąganie ich skoro kasę i tak wydała od razu?

RafX

Jesteś pewny, że oglądałeś ten film, choćby w części? Jej nie chodziło o "naciąganie na kasę", tylko o zakład ze swoim chłopakiem - synusiem bogatego tatusia, także naciąganie na jakieś tam 1200 zł to nie dla nich... :)

empedokles

Oglądałem od połowy... I po co ten zakład? Jak szukała nastepnych to też zakład?

RafX

Tak, bo chciała tak zniechęcić tych ludzi, żeby oni sami zrezygnowali z podróży samochodem, za którą zapłacili. Jej chłopakowi udało się to w 13 godzin, a ona się założyła, że pobije ten "rekord". Z tymi facetami to jej się nie udało, bo trwało to dłużej, a poza tym oni nie zrezygnowli sami, tylko ich policja zgarnęła, więc ta Magda próbowała dalej.
Zresztą, co ja będę o tym pisał, skoro to wszystko jest w ostatnich scenach filmu... :D

empedokles

Trzeba do księgi wpisać ten rekord. :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones