PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674097}

Freddie Mercury - wielki mistyfikator

Freddie Mercury: The Great Pretender
7,7 2 080
ocen
7,7 10 1 2080
Freddie Mercury wielki mistyfikator
powrót do forum filmu Freddie Mercury - wielki mistyfikator

wielu faktów z biografii muzyka nie znałam i byłam tym bardzo zaskoczona. W końcu życia był przedstawiany w bardzo niekorzystnym świetle jak każdy homoseksualista. Dlatego musimy wreszcie coś zrobić w Polsce z tą legalizacją zwiazków homoseksualnych

fiva

Rzeczywiście, trzeba coś zrobić. Może zaczniemy ich deportować do Korei północnej, czy coś?

ocenił(a) film na 6
fiva

Legalizacja związków homoseksualnych -_-. Osobiście nie życze sobie aby 1,5 metra ode mnie szły dwa pedały liżące się namiętnie aż im szminka ścieka z ryja. Nie tędy droga. Homoseksualizm to zjawisko znane od starożytności ale to co innego jak żeniące się(?) dwa osobniki homoseksualne. Niech pedzie robią swoje u siebie w domu ale niech się z tym nie obnoszą. Francja już upadła pod naciskiem lewactwa.

Banana_Power

i tu się z kolegą zgadzam

fiva

no troszke dystansu i tolerancji
ogolnie to podobno pedalow jest bardzo duzo ale ja osobiscie jakos zadnego nie znam i nie poznalem zaden nigdy sie do mnie nie dobieral-podobno na dworcach czatowali na swoje ofiary a czasto pociagami jezdzilem i jakos sie nie trafilo - moze jestem za malo atrakcyjny??
znam tylko tych co sie lansuja w tv ale jakos mnie do konca nie przekonuja co do swojej orientacji
poza tym slyszal ktos zeby pedal kogos zgwalcil?????????? bo ja nie a to chyba dziwne bo na kilkaset gwaltow rocznie jakis % powinien sie trafic wiec albo jest to bardzo znikomy problem lansowany w celu odwrocenia uwagi od powazniejszych problemow albo oni nie zagrazaja spoleczenstwu w przeciwnienstwie do niektorych hetero
co do legalizacji ich zwiazkow to jakos mi to nie przeszkadza na pewno problem jest jesli chodzi o posiadanie dzieci i to powazny chociaz niekoniecznie beda oni gorszymi rodzicami ale jednak wzorce wyniesione z domu beda na pewno mialy wplyw na okreslenie swojej seksualnosci
i zeby nie bylo ze nie jestem za lansowanien homoseksualizmu ale jestem przeciwko dyskryminacji jakicholwiek ludzi ktorzy nie zagrazaja innym ludziom
zacznijmy dzielic ludzi na dobrych i zlych ale to jest duzo trudniejsze bo kazdy cos ma na sumieniu
pozdrawiam wszystkich i zycze konstruktywnych przemyslen

tomek_66

Powiem ci tolerancja jest czymś względnym jeśli chodzi o homoseksualizm jest to rzecz która od wieków była znana ale proszę spojrzeć na historie mówicie o faktach ale nie pełnych ludzie którzy byli w starożytności aż do tych czasów homoseksualistami byli prześladowani to budziło niechęć często tacy ludzie zostali wydziedziczeni z wielkich rodów gdyż to nie jest naturalna sprawa. Nie interesuje mnie kto z kim i kiedy ale co ma państwo do tego czy to ma być legalne czy nie to człowiek sam powinien postawić granice co wolno a co nie moim zdaniem homoseksualizm jest wadą umysłową która prowadzi do wyniszczenia gatunku ludzkiego i proszę się nie obrażać bo jeszcze raz powtarzam nie jest to rzecz naturalna po to my mamy kuzike a dziewczyny gniazdko żeby się rozpładzać a nie współżyć dla przyjemności. Jeden z mechanizmów rozpłodu jest dostarczenie przyjemności przy akcji sensualnej aby zwierzęta jak i ludzie rozpładzali się. Jeśli chodzi o związek sam homoseksualnym na bazie uczucia w starożytności było powiedziane że jest to prawdziwa miłość ale mężczyzny z mężczyzną ale nie kobiety z kobietą gdyż . Mężczyzna ma pociąg seksualny i potrafi się powstrzymać i pokochać 2 osobę własnej płci kobiety takiej wzmożonej potrzeby nie mają przy tym akt samo gwałcenia nie polega na tym samym co u mężczyzny nie będę dalej się rozpisywał na czym to polega bo wchodzi to w sferę nie ciekawą. Lecz homoseksualizm jest to środek zaspokojenia złamanych uczuć mężczyzny lub kobiety jest to choroba . Inaczej nie możność przystosowania się do danej społeczności i odrzuceniem wszystkich wartości tworząc nowe sztandarowe wartości . Jest to pewnego rodzaju rewolucja a jak wiemy rewolucja nie przynosi żadnych dobrych rzeczy w tym przypadku dążymy jedynie to zniszczenia samych siebie niszczymy podwaliny naszego naturalizmu . Jeżeli chcecie abym napisał coś więcej na ten temat proszę o odp.

zewral

Nie bierz tego do siebie proszę, ale...
.. uwierzyłam na nowo w ludzi po tym, jak przez 5 lat nikt nie chciał byś napisał na ten temat coś więcej.
Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones