PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611302}

Głowa byka

Rundskop
6,8 4 022
oceny
6,8 10 1 4022
Głowa byka
powrót do forum filmu Głowa byka

Ciekawy..ciekawy film....wlasnie skonczylam ogladac, nie bede opowiadac filmu,to bez sensu,gdyz mysle,ze slowami trudno wyjasnic uczucia jakie na mnie wywarl,jedno moge powiedziec,ze warto obejrzec ten film,szczerze polecam!

olasza

a gdzie oglądałaś?

ocenił(a) film na 8
katee93

film pobralam ze strony greckiej

olasza

ok, dzięki

olasza

Ze strony greckiej?
A oglądałaś pewnie z napisami angielskimi, co?

ocenił(a) film na 8
BUNCH

tak sie sklada,ze lepiej u mnie z greckim niz angielskim,film mial napisy greckie,widze,ze w necie jest dostepny po niemiecku z napisami angielskimi, czyzby nie bylo napisow polskich?

olasza

No cóż. Ja i tak jestem więc "udupiony". Filmu nie ma i pewnie nie będzie.

olasza

Z napisami angielskimi - super, ale PO NIEMIECKU? Ech, no to może znajdę wersję, którą Ty oglądałaś - a do niej angielskie napisy. :P

ocenił(a) film na 8
Davus

Na pewnej greckiej stronie (nazwy nie pamiętam) znalazłem film w wersji oryginalnej - po flamandzku. Poszukiwania radze rozpocząc od wpisania w google tytułu filmu i "gr". Napisy angielskie są na opensubtitles.org

Trzeba uważać, bo wcześniej trzy razy trafiłem na wersję z rosyjskim lektorem.

Sqrchybyk

A mi się udało już za pierwszym razem w oryginalnej wersji dźwiękowej i z napisami angielskimi. :) Mam już od kilku dni, ale nie mam czasu obejrzeć... Niemniej dzięki za info. :)

ocenił(a) film na 8
Davus

Proszę bardzo. Film trochę rozczarowujący, na pewno nie na Oscarowym poziomie. Nasz kandydat górą, a "Rozstanie" to już w ogóle zjada ten film na śniadanie.

Sqrchybyk

Coś czuję, że będę wszystkie filmy Oscarowe oglądać dopiero w ostatnim tygodniu przed Oscarami. :( Może coś w przyszłym się uda, ale na razie mam co innego do roboty/do oglądania. :(

Sqrchybyk

Nie byłbym wobec tego filmu taki surowy. Może rzeczywiście nie jest to dzieło zapadające w pamięć w jakiś szczególny sposób, ale na tle innych oscarowych nominacji wypada jako jedna z lepszych pozycji - a już zwłaszcza w odniesieniu do filmów amerykańskich. Na pewno nie jest też gorszy od "W ciemności", który pomimo dobrego wykonania jest taki sam jak setki innych filmów wojennych - jest wobec tego umiarkowanie odkrywczy.
"Rozstania" jeszcze nie oglądałem, ale mam dobre przeczucia wobec tego filmu ;-)

Sqrchybyk

" Trzeba uważać, bo wcześniej trzy razy trafiłem na wersję z rosyjskim lektorem."
.............
To rzeczywiście trzeba uważać! Nawet jeśli zna się rosyjski nie gorzej niż Puszkin.
Nie ma nic, co mogłoby bardziej położyć najlepszy film niż lektor rosyjski! Paranoja, co oni potrafią z filmem zrobić.
To zresztą nie lektor, a taki niby "dubbing". To znaczy film czytany jest zwykle przez dwu lub kilku lektorów jednocześnie (np. kwestie, wypowiadane przez kobiety, czytają kobiety), z których każdy wyżywa się "artystycznie", interpretując tekst, jak mu zero talentu podpowie i zagłuszając totalnie ścieżkę dźwiękową oryginału.


ocenił(a) film na 8
jo777

Teraz już nie trzeba uważać, tylko obejrzeć film na Ale Kino.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones