PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31485}

Gang Olsena - Ostatnia misja

Olsen-bandens sidste stik
6,9 4 580
ocen
6,9 10 1 4580
Gang Olsena Ostatnia misja
powrót do forum filmu Gang Olsena - Ostatnia misja

Udało się zgromadzić prawie całą obsadę, mimo, że od przedostatniego filmu minęło kilkanaście lat. Połowa tego filmu kręcona jest już bez Kjelda (zastępuje go inny aktor, tyłem). Mimo słabszej fabuły i faktu, że Gang Olsena we "współczesnej" rzeczywistości (1998 rok!) wygląda jakoś dziwacznie, mam wielki sentyment do całej serii, to był mój pierwszy kontakt ze skandynawskim kinem do którego miłość mam wilką!

eu_geniusz1

Szacunek dla ekipy że zebrali żyjących ludzi mimo podeszłego wieku, a nie zastępowali ich młodszymi zastępcami.
Egon jak zwykle w formie, i z planem co i jak który miał w głowie od lat.

ocenił(a) film na 9
slawek80_2

Dokładnie. Zresztą aktor grający Egona był w ogóle ważną postacią, ważnym aktorem. Widziałem niezły filmy dokumentalny.

ocenił(a) film na 7
eu_geniusz1

Mógłbyś podrzucić mi tytuł tego dokumentu? Też chętnie bym obejrzała.

ocenił(a) film na 9
Daguchna

https://www.youtube.com/watch?v=ImaZnNGLSRI

kiedyś widziałem z tłumaczeniem, tu niestety nie ma - a język trudny ;)

ocenił(a) film na 7
eu_geniusz1

No trudno, będziemy szukać ;) Dzięki wielkie!

ocenił(a) film na 8
slawek80_2

Dokładnie!!!!!

ocenił(a) film na 8
eu_geniusz1

W pełni popieram!

ocenił(a) film na 5
eu_geniusz1

Uwielbiam filmy z tego cyklu (na ZOOM Tv co niedziele o 10 od ponad roku) ale strasznie iryutuje mnie poczatek, kiedy dowiadujemy sie, ze Egon siedzial u czubkow ponad 15 lat i nikt z gangu nawet raz go nie odwiedzil. "Przyjaciele" ktorzy mieli go w dupie tyle czasu przypominaja sobie o nim widzac go w telewizyjnym programie. Mozna bylo zrobic to lepiej np, ze tradycyjnie byl w pace, tylko gdzies daleko co uniemozliwialo odwiedziny itp

Lambert88

Sam jesteś czubek ;D Narzeka na fabułe filmu a sam zachowuję się jak przychlast! Gratuluje :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones