PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=5788}

Gatunek

Species
6,0 17 023
oceny
6,0 10 1 17023
5,8 5
ocen krytyków
Gatunek
powrót do forum filmu Gatunek

4/10

użytkownik usunięty

Film okropny, jak ja nie cierpię takich obleśnych stworów i dennych horrorów! Głównie dlatego, że są one takie nierealistyczne. Jednak za napięcie i kilka scen dam notę 4.

ocenił(a) film na 7

To po cholerę oglądasz takie filmy? Jesteś masochistką?
A że nierealistyczne. Jesteś tak ograniczona że nie potrafisz, na czas trwania filmu, zaakceptować jego konwencji?

Stilnes

ale przecież przed obejrzeniem nie wiedział(a) że ten film taki będzie, nie jest jasnowidzem.

ps. ja nie oglądałem

W takim razie polecam film pt.: "Pan Kleks w Kosmosie". :-]

ocenił(a) film na 8

To oglądaj smerfy. Bedzie bezpieczniej.Film jest bardzo dobry ,tylko nie dla wszystkich.

ocenił(a) film na 5

Aż mi głupio, że jesteś z Olsztyna....... Oglądnij jeszcze raz Titanica.

ocenił(a) film na 7

Rasizm,rasizm,rasizm.Aż żal bierze.Ludziom przeszkadza to jak wyglądają istoty pozaziemskie, rasizm.

ocenił(a) film na 4
Huang_jiaoshouTai

Rasizm? Raczej gatunkizm w tym przypadku.

Huang_jiaoshouTai

Często ludziom przeszkadza jak wygląda inny człowiek, więc nie można się spodziewać, że nasz gatunek będzie tolerancyjny wobec innych gatunków, bez względu na to jak by wyglądali. A ich wygląd jest przecież czystą fantazją.

pimi6

hahaha gatunkizm , masz czowieku wyobraźnie az si eusmialem ;p

ocenił(a) film na 7
Adasiax

Tak. Gatunkizm, lub gatunkowizm. Ja się uśmiałem z powyższego posta- ktoś chciał wyjść na znawce i pokazał tylko swoją ignorancję.

ocenił(a) film na 9

Poziom wypowiedzi pasuje do nicka. Bardzo dore kino s-f. Dałem 9/10.
pozdr Filozof71

ocenił(a) film na 2
filozof71

9/10? Bardzo dobre kino s-f? To jest dopiero nieporozumienie...

ocenił(a) film na 9
Sol89

No to jest na pewno lepsze s-f niż Dr. House ...

ocenił(a) film na 2
filozof71

No to jest rzeczywiście porównanie na temat...

ocenił(a) film na 5

Poziom głupoty wprowadzającego temat przerasta prawdopodobnie poziom głupoyy każedego odpowiadającego na wpis (przepraszam FILOZOF72 - nie Ciebie mam na myśli). Nie filozoficznie, ale prosto z mostu wyraże zdanie: ŻAL DUPĘ SCISKA, SŁUCHAJĄC< CZYTAJĄC TAKIE GŁUPOTY!!!

neposz_2

No ja tu nie widzę użytkownika o nicku filozof72 ;)
Dobra, do rzeczy. Po co obrażasz innych? Weź spójrz na siebie, bo lepszy nie jesteś -.-'

ocenił(a) film na 5
Slaught

Hehe :)
Przepraszam wszystkich, bo to miało chyba być do innego wątku ;) Przyznaję, że go prowadziłem w stanie nietrzeźwym i zdaje się pomyliłem wpisy ;)
Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones